ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Uputstva za dobitnike (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Formulari na lekarskom pregledu (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=246)

xeg 24.09.2008 20:33

Formulari na lekarskom pregledu
 
Mislim da su ovo formulari koje doktori popunjavaju na lekarskom pregledu, moze se videti sta se sve gleda i belezi:

DS2053

DS3024

DS3025

DS3026


Ima zanimljivih podataka, npr:
- Lekarski vazi 12 meseci osim u slucaju TBC-a, sifilisa, droge i sl. kada vazi 6 mes. (DS2053)
- Ukoliko doktor ustanovi da lazete tj. dajete netacne informacije to belezi u DS3026 pod 2. Isti list ima i stavku o samoizazvanim povredama (self-inflicted injury) a opis istih je pod 5. Remarks. Tu spadaju tattoo-i, oziljci od secenja i sl.

mariags 25.09.2008 00:15

ovo kao da nas salju u svemir a ne u usa :D

Veronika 25.09.2008 11:49

Bas lijepo xeg da si pronasao te formulare . Dobro je znati sta sve pitaju i tako se pripremimo prije lijecnickog.

xeg 25.09.2008 13:11

I'm here to save the day! http://img.photobucket.com/albums/v1...superman-1.gif

zed 25.09.2008 16:07

jel se na ove papire misli pod "deportation papers"?

xeg 25.09.2008 19:18

Ne, to je ako si nekada deportovan (proteran) iz neke zemlje iz bilo kog razloga.

Macedonia Ohrid 26.09.2008 14:48

Ja sam bio pre pet-sest mjeseci u Africi (Nigerija) desetak dana. Pre odlaska primio sam vakcinu za Yellow Fever (zuta treska) i uzeo pilule protiv malariju. Zanima me jer neko zna kako bi protekao lekarski pregled, s obzirom da je putovanje bilo u Africi :eek:. Jas sam inace zdrav ko metak.:)

xeg 26.09.2008 15:32

Ja mislim da ces morati da ides 6 meseci u karantin... dok te ne opale... kao metak :p

:D:D:D

Macedonia Ohrid 26.09.2008 16:09

Citat:

Prvobitno poslao korisnik xeg (Poruka 3830)
Ja mislim da ces morati da ides 6 meseci u karantin... dok te ne opale... kao metak :p

:D:D:D

Hvala na pomoci xeg. Ko drugome jamu kopa sam u nju Orleans ! :D:D:D

mariags 12.10.2008 14:14

da li neko moze ponovo da okaci ove formulare jer linkovi vise ne rade?


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 22:47.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.