ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   ZelenaLutrija.com - O sajtu (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Pitanje vezano za tehničke stvari... (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=628)

Smith6000 18.02.2010 09:11

Pitanje vezano za tehničke stvari...
 
Ili ja nisam dugo bio na forumima, ili na ovom sajtu baš nije lako sve naći, u svakom slučaju blam me što moram postaviti ovu temu :no:

Pitanja:

:wtf:


1. Kako podesiti potpis na forumu?
2. Kako odgovoriti na privatnu poruku? Jbt, nigde ne mogu naći Reply ?

Hvala na odgovoru :==D:

nemili 18.02.2010 11:19

1.Klikom na privatnu poruku u donjem desnom uglu postoji reply.
2. U gornjem levom delu svake strane na forumu prva opcija je Kontrolna tabla. Kada tu kliknes dobices ceo novi menu za upravljanje i promenu svog naloga. Jedna od opcija je i IZMENI POTPIS.

Smith6000 18.02.2010 14:38

OMG! :wtf:

To se pojavilo tek sada, pre nisam imao te opcije... znam da sam pažljivo gledao, i gledao. :1060: :do'h:

wrath:of:the:lich:king 20.02.2010 02:04

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Smith6000 (Poruka 14133)
OMG! :wtf:

To se pojavilo tek sada, pre nisam imao te opcije... znam da sam pažljivo gledao, i gledao. :1060: :do'h:

Ja ne mogu da nadjem kako da posaljem privatnu poruku!

dare_ns 20.02.2010 02:25

kliknesh na korisnika kome zhelish da poshaljesh, idesh na "contact info" i onda "poshalji privatnu poruku korisniku xxy"

;)

wrath:of:the:lich:king 20.02.2010 02:35

Ah, hvala ti :-) Mnogo mi nesto stvari ima ovde.

nemili 20.02.2010 11:51

Laze Dare, korisnik xxy ne postoji! Evo ja probao... :smrc:

dare_ns 20.02.2010 13:38

ajme mene :(
provalio si da sam veshtac... nishta, krecjem ja polagano na lomachu... :(

Zelenka 20.05.2010 12:58

Ajme, evo ni ja ne znam kako poslati PP. Niti vidim contact info.. :o
Jel to mozda zbog broja postova.. ili sam stvarno corava?

nemili 20.05.2010 13:07

Klikneš na nadimak člana i otvori ti meni u kome je jedna od stavki "Pošalji privatnu poruku...".


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 12:06.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.