ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Intervju (interview) - Ambasada (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Interviews DV 2019 (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1962)

Vladica05 25.10.2018 22:41

Interviews DV 2019
 
Čudi me da niko još nije otvorio ovu temu... :wtf:
Pa evo onda da je ja otvorim, i bilo bi lepo kad bi se ovde upisali svi koji su dobili pozive na intervjue pre mene a i naravno posle kako ko dobija nek stavlja.
Pre par minuta mi je stiglo obaveštenje na mail da proverim status i gle čuda! Zakazali mi intervju 12. decembra.2018.

lazooooo 25.10.2018 22:52

Zdravo!

Evo i meni poslali mail ali iz nekog razloga mi govori da confirmation number nije dobar ili neki drugih posataka (last name, year of birth). Hm...

Ivana505 26.10.2018 15:36

Cao, i ja sam cekala da neko napravi ovu temu.
Moj broj je 11xxx i poslala sam ds obrazac 17.5.
Sta mislite kada bih mogla da ocekujem intervju ?

Srecno svima :papa:

Svenson 26.10.2018 18:05

Drago mi je da vidim da se stvari polako kreću za DV2019 generaciju. :bravo:

@Ivana505 - pogledajte Visa Bulletin od prošle godine. Ovogodišnji je krenuo slično kao prošlogodišnji.

Želim vam puno uspeha u narednoj fazi. Vidimo se u Americi. :==D:

lazooooo 27.10.2018 07:50

Ljudi, zanima me gdje mogu da obavim ljekarski pregled i gdje mogu da nadjem oficijelnu informaciju o klinikama kao i kontakt telefone?

Hvala unaprijed i pozdrav!

mveruovic 27.10.2018 13:07

Na sajtu ambasade, imas dve klinike u BGu u kojima mozes da se pregledas.

Tereza2019 27.10.2018 16:07

Citat:

Prvobitno poslao korisnik lazooooo (Poruka 74337)
Ljudi, zanima me gdje mogu da obavim ljekarski pregled i gdje mogu da nadjem oficijelnu informaciju o klinikama kao i kontakt telefone?

Hvala unaprijed i pozdrav!

https://travel.state.gov/content/dam...20Belgrade.pdf
Tu mozete da procitate sve informacije koja su vam potrebna.
Sretno!!

Svenson 28.10.2018 18:16

Citat:

Prvobitno poslao korisnik lazooooo (Poruka 74337)
Ljudi, zanima me gdje mogu da obavim ljekarski pregled i gdje mogu da nadjem oficijelnu informaciju o klinikama kao i kontakt telefone?

Hvala unaprijed i pozdrav!

Pogledaj i Intervijue iz ranijih godina. Tamo imaš sve detljno opisano.
Ja sam išao ovde:
Smiljanićeva br. 22, Beograd
Pregledi se zakazuju na telefon 2451-919 ili 064 199-8867, radnim danom od 9 do 13 časova. Pregledi i svi rezultati gotovi su istog dana do 13:00.

Ostalo na:
http://www.zelenalutrija.com/forum/s...ead.php?t=1877

Nakon čitanja, sve će vam biti jasno.

mt_9658 29.10.2018 20:57

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Vladica05 (Poruka 74325)
Čudi me da niko još nije otvorio ovu temu... :wtf:
Pa evo onda da je ja otvorim, i bilo bi lepo kad bi se ovde upisali svi koji su dobili pozive na intervjue pre mene a i naravno posle kako ko dobija nek stavlja.
Pre par minuta mi je stiglo obaveštenje na mail da proverim status i gle čuda! Zakazali mi intervju 12. decembra.2018.

Izvini a koji je tvoj case number? Da znam otprilike kad da ocekujemo nas intervju. Ja imam case number 7500

BetterFuture 29.10.2018 23:03

Citat:

Prvobitno poslao korisnik mt_9658 (Poruka 74380)
Izvini a koji je tvoj case number? Da znam otprilike kad da ocekujemo nas intervju. Ja imam case number 7500

U mom potpisu imate link ka tabelama izvucenih clanova. Sada ste i Vi u tabeli za DV-2019


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 21:35.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.