ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Lokacije u USA (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=9)
-   -   Dallas, Texas (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1240)

One_daY 24.02.2013 01:19

Dallas, Texas
 
Pozdrav ljudi :) Zanima me kakav je grad za zivot, da li je skup ? Verujem da zanima ova tema jos dosta clanova ,pa ako neko ima iskustva da podeli sa nama :)

highvoltage84 24.02.2013 05:06

Opet ja da se javim i da kazem neku rec,ali sada za Dallas,inace ne iz licnog iskustva vec mi je jedan(drugi) meksikanac pricao koji je takodje dosao na ispomoc u mojoj firmi i koji zivi u Dalasu,doduse mnoogo vedrija slika u odnosu na Majami :),kao prvo kuce su ti tamo ubedljivo najjeftnije nego li igde u Americi,vreme dosta toplije i lepse u odnosu na ovu srednju zonu,mnogo vise mogucnosti za izlazak,zabavu i da se nesto vidi i obidje,a pri tom zivot nije nesto mnogo skuplji(u odnosu na Indijanu),mozda za nijansu,poslova ima dosta i sve u svemu nije lose,po njegovom izrazu i pricanju on je jako zadovoljan Dalasom i ne zeli da mrda odatle,normalno kao i svaki grad ima i svoje lose strane,a vise o tome mozes i da procitas na city-data.com...i to je to uglavnom,nisam hteo da ga ispitujem dalje za lose stvari jer sam se iz predjasnje price naslusao nevidjenog horora o Majamiju :DDD,da je i on poceo da mi prica lose stvari za Dalas jebes mi Dzeki,spakovao bi kofere momentalno, i vratio bi se za Srbiju :DDDD...salim se malo,ali eto to su neke stvari koje sam ja cuo od njega,pozdrav.

One_daY 24.02.2013 08:05

Jako me zanima zivot u TX , voleo bih tamo da budem jedno vreme , iskreno da ostanem zauvek :D Inace ako neko ima neke korisne informacije i o Houston-u dobro bi mi posluzile :)

Ivy 24.02.2013 16:24

Meni je Dallas super, bila sam dva puta. Razvijaju centar, gradi se, ljudi se polako vracaju tamo, otvaraju se barovi, to mi je super. Mi smo se kretali samo po lijepim dijelovima grada ("upper" centar i sjeverni dio grada), bilo nam je lijepo i rado bih zivjela tamo.

U Houstonu sam bila jednom i mozda smo jednostavno tako naletili, ali imala sam dojam kao da smo u gradu duhova. Podne, setamo okolo po centru, ogromne zgrade, nigdje nikoga. Tu i tamo koji auto.

Pozdrav iz San Antonija :papa:

One_daY 24.02.2013 17:43

A da li znas mozda da li je tesko naci posao u Houstonu ili Dallasu? Planiram i da zavrsim neki college , koliko sam upoznat college traje 2 godine,jel? Uzvracam pozdrave iz Subotice :pozz:

Hertzog 24.02.2013 18:31

Meni TX uopste ne privlaci, nekako mi ta kultura, klima i sve totalno odbojno... Nikad ne reci nikad, ali stvarno ne bih voleo da zivim u tom delu USA... Ima tu jos nekoliko susednih drzava koje su na isti fazon

One_daY 24.02.2013 18:36

Ajde molim te napisi malo opsirnije :) Verujem da je svaki grad pun vrlina a i mana :)

Hertzog 24.02.2013 19:04

Meni kazes? :D

Nemam nista posebno da napisem, jednostavno ne svidja mi se taj mentalitet juznjacki... Vise sam za neke centre na istocnoj obali, pa onda na zapandoj. Unutrasnja amerika i juznjacke zemlje me ne privlace... Nekako su mi zaostali :D

One_daY 25.02.2013 00:28

A dobro sad smatram da je to sve do ukusa :) Zanima me da li je skup zivot, iznajmljivanje stana, kirija, nightlife :) Koristile bi mi informacije i o Houston-u ne smao o Dallas-u :)

Ivy 25.02.2013 06:44

Nemam informacije o poslovima ili cijenama u ta dva grada, žao mi je.

Za San Antonio, zanimanje medicinskog administratora, moj je šogor u 11 ujutro poslao životopis, u 12 je dobio poziv i sutradan je bio na razgovoru za posao. Meni je to znanstvena fantastika :==D:


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 10:45.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.