ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Vodič za emigrante (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=6)
-   -   USCIS Immigrant Fee (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1231)

damagon 30.05.2019 01:49

Odradio sam AR11 i promenio preku USPS-a.

Pisalo je da ce mi stici potvrda na mail kada se to promeni, jos uvek nije , proslo je 10 dana.
Kada se logujem na USCIS i dalje mi stoji stara adresa....

Da li neko ima slicno iskustvo

Jocovics 30.05.2019 20:09

I meni treba pomoc vezana za USCIS. Danas sam se prvi put prijavila na USCIS i platila fee. Zanima me gde na sajtu mogu da proverim koja adresa mi stoji za prijem GC i gde to mogu da promenim? Zamolila sam na intervju da nam promene adresu za slanje GC, ali ne znam da li su to uradili.

mveruovic 31.05.2019 08:15

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Jocovics (Poruka 77171)
I meni treba pomoc vezana za USCIS. Danas sam se prvi put prijavila na USCIS i platila fee. Zanima me gde na sajtu mogu da proverim koja adresa mi stoji za prijem GC i gde to mogu da promenim? Zamolila sam na intervju da nam promene adresu za slanje GC, ali ne znam da li su to uradili.

Mislim da sam okacio ovde na temi kako izgleda kad se loguje i gde se nalazi adresa

babicf 31.05.2019 12:34

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Jocovics (Poruka 77171)
I meni treba pomoc vezana za USCIS. Danas sam se prvi put prijavila na USCIS i platila fee. Zanima me gde na sajtu mogu da proverim koja adresa mi stoji za prijem GC i gde to mogu da promenim? Zamolila sam na intervju da nam promene adresu za slanje GC, ali ne znam da li su to uradili.

Kada udjete u USA imiogracija ce vam traziti da potvrdite adresu na koju se salje green card i na taj nacin mozete da promenite ako i to prodjete a hocete opet da promenite onda se ulogujete sa brojem koji ste dobili prilikom placanja immigration fee i onda idete na promenu adrese

Jocovics 07.06.2019 08:03

Hvala @mveruovic i @babicf !
Snacicu se nekako :)

damagon 19.08.2019 15:37

Da li ima nekog ko je fajlovao AR11 online ?

I dalje ista situacija, fajlovao sam, dobio e-mail sa confirmation number, ali kada se logujem na uscis stoji i dalje stara adresa, proslo je 3 meseca ....

Malo mi je cimanje sa ovim, kada se budem vracao za SRB, naravno imacu kod sebe odstampan AR11 i confirmation number...

Molim Vas da se javi neko ukoliko je bilo slicnih iskustva

slucajni_prolaznik 19.08.2019 18:34

Citat:

Prvobitno poslao korisnik damagon (Poruka 77742)
Da li ima nekog ko je fajlovao AR11 online ?

I dalje ista situacija, fajlovao sam, dobio e-mail sa confirmation number, ali kada se logujem na uscis stoji i dalje stara adresa, proslo je 3 meseca ....

Malo mi je cimanje sa ovim, kada se budem vracao za SRB, naravno imacu kod sebe odstampan AR11 i confirmation number...

Molim Vas da se javi neko ukoliko je bilo slicnih iskustva

Vise ne mogu da vidim svoju adresu na USCIS kao ranije. Koji je tacno link za login, mozda u necemu gresim?

damagon 19.08.2019 20:00

https://myaccount.uscis.gov/

na drugom forumu sam procitao da je samo bitno da fajlujemo i da nam stigne confirmation number i da je to to , sta znam vise ...

slucajni_prolaznik 19.08.2019 20:31

Citat:

Prvobitno poslao korisnik damagon (Poruka 77749)
https://myaccount.uscis.gov/

na drugom forumu sam procitao da je samo bitno da fajlujemo i da nam stigne confirmation number i da je to to , sta znam vise ...

Upravo videh da i meni adresa jos nije promenjena, mada sam popunjavao AR-11 i jos uvek cuvam confirmation number.

damagon 22.08.2019 03:21

Sta znam, valjda je okej ...

A kada si dobio confirmation number to je bilo to, nakon toga ti nisu stizali dodatni mejlovi ili slicno?

Jer ja kada probam da proverim confirmation number na case number check izbacuje mi errror


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:05.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.