ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Porodične imigrantske vize (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Bracna Viza - DS 5535 nakon intervjua (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1976)

Zvoncica* 01.01.2019 12:02

Bracna Viza - DS 5535 nakon intervjua
 
Postovani forumasi,

Da li je neko imao iskustvo, tj. dobio nakon intervjua formular DS 5535 da popuni?

Mi smo dobili u Novembru 2018, popunili i predali i evo sad cekamo 2 meseca.:1060:
Izgleda da dobijaju oni koji su ili putovali ili ziveli u zemljama koje su njima na nekoj listi, pa pretpostavljam da ima jos takvih slucajeva.

Ako ste vec predali formuar, koliko dugo cekate?



Puno posdrava i srecno svima :1081:

mveruovic 01.01.2019 16:14

To je od skoro uvedeno, i bas za specificne muslimanske zemlje (Irak, Iran, Somalija, Libija, Turska, itd...). Dva meseca i nije mnogo, ja sam cekao zbog bas sitne greske u aplikaciji mesec dana, tako da kontam da to moze mnogo duze da traje. Zovite povremeno ambasadu i proveravajte da li se na CEACu menja status predmeta ili se menja datum (ali kada pozovete taj dan ce se svakako promeniti datum poslenjeg update, ali ne zbog toga sto su nesto radili na slucaju vec zbog poziva)

Zvoncica* 02.01.2019 11:32

Citat:

Prvobitno poslao korisnik mveruovic (Poruka 74971)
To je od skoro uvedeno, i bas za specificne muslimanske zemlje (Irak, Iran, Somalija, Libija, Turska, itd...). Dva meseca i nije mnogo, ja sam cekao zbog bas sitne greske u aplikaciji mesec dana, tako da kontam da to moze mnogo duze da traje. Zovite povremeno ambasadu i proveravajte da li se na CEACu menja status predmeta ili se menja datum (ali kada pozovete taj dan ce se svakako promeniti datum poslenjeg update, ali ne zbog toga sto su nesto radili na slucaju vec zbog poziva)

Hvala najlepse!
Ja cu javiti cim bude nekih novosti, moj status na CEACu je do sada promenjen 3 puta. :946185: :book:

Verovatno nece biti mnogo slicnih slucajeva kod nas, ali bi mi znacilo i da se ostali jave sa svojim iskustima, koliko cekate i da li je neko vec dobio vizu nakon predaje? :konjanik:

Pozdrav svima :)

Zvoncica* 23.02.2019 07:19

Dragi forumasi,

Ima li neko novosi i iskustva na ovu temu? Evo ja jos uvek cekam...


Pozdrav:1081:

mveruovic 23.02.2019 07:54

Nisam od pomoci ali me zanima da li se menjao status na ceacu jos koji put i da li ste zvali ambasadu?

jelena 83 23.02.2019 11:56

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Zvoncica* (Poruka 75572)
Dragi forumasi,

Ima li neko novosi i iskustva na ovu temu? Evo ja jos uvek cekam...


Pozdrav:1081:

Cao, evo mi imamo iskustva... Nas br je 48...imali intervjua 18 tog decembra, nakon toga dobili ds 5535...poslali smo taj papir I cekali tacno 7 nedelja... Nakon 7 nedelja stize mail da I'm dostavimo pasose. I evo tek danas stizu pasosi... Nismo nikog zvali, samo smo pratili status koji je uvek bio isti administrative processing...

77sladji 23.02.2019 15:44

Jelena da li znate zasto ste morali da popunite taj dodatni obrazac nakon intervjua?

77sladji 23.02.2019 15:50

Isto pitanje za Zvončicu zašto ste morali popunjavati taj formular i da li Vam je odmah to rečeno na intervjuu? Hvala.

Zvoncica* 07.04.2019 11:41

Citat:

Prvobitno poslao korisnik mveruovic (Poruka 75574)
Nisam od pomoci ali me zanima da li se menjao status na ceacu jos koji put i da li ste zvali ambasadu?

Status se menjao samo onda kad bi se mi raspitivali, inace ne. Promenio se do sada par puta.

Zvoncica* 07.04.2019 11:58

Citat:

Prvobitno poslao korisnik jelena 83 (Poruka 75577)
Cao, evo mi imamo iskustva... Nas br je 48...imali intervjua 18 tog decembra, nakon toga dobili ds 5535...poslali smo taj papir I cekali tacno 7 nedelja... Nakon 7 nedelja stize mail da I'm dostavimo pasose. I evo tek danas stizu pasosi... Nismo nikog zvali, samo smo pratili status koji je uvek bio isti administrative processing...

Cao Jelena, hvala najlepse i cestitam:bravo: Mi jos cekamo, valjda ce uskoro :)


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:11.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.