ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Vaša strana (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   New Jersey (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1309)

b0ki 19.07.2013 18:55

New Jersey
 
Pozdrav
Nisam toliko dobar u pisanju pa cu da vam objasnim ukratko i da vam postavim par pitanja! :)

=Evo ovako zavrsio sam 4god skolu Hemijsko Medicinska Skola- Smer: Hemijski laborant i zeleo bih da odem preko.
E sad ja vec moze se reci da mogu odmah da izdvojim oko 20-30.000e cak mozda i malo vise za pocetak,razmisljao sam da ako budem mogao da uzmem stan (naravno pre toga nadjem posao) pa da odem.Zanima me da li je to moguce sa toliko para u taj novi "pocetak" da krenem...
=Nisam radio nigde ali zelim da radim jer ovde u srbiji nema sanse da nadjem posao.Sta god da mi se ponudi pa ako znate nekog javite! :)

E sad vi meni recite misljenje da li je moguce i sta da uradim da dodjem do posla,stana i na kraju da zivim tamo...

+Citao sam dosta po netu razumem neke stvari ali nisam nasao nikog da je spreman sa malo vise para u taj pocetak pa da se informisem..


+++Zeleo bih u New Jersey-Atlantic city(jer mi se jako svidja tamo ali moze i drugde za pocetak)

ZNAM DA PISEM NEVEZANE STVARI ALI NADAM SE DA CETE RAZUMETI I POMOCI MI!

Hvala

Taty2 20.07.2013 17:28

pa ne vidim u čemu je štos, mnogi odu sa puno, puno manje u džepu

poverty guidline kaže 10.400 $ za jednu osobu

b0ki 20.07.2013 21:24

hteo sam neke informacije ako je neko imao slucaj kao ja...i da li sa tim parama moze da se nadje neki stan-ali da kupim I sredim..nadam se da razumes

hvala u svakom slucaju :-)

Маче 20.07.2013 23:27

Citat:

Prvobitno poslao korisnik b0ki (Poruka 39766)
Pozdrav
Nisam toliko dobar u pisanju pa cu da vam objasnim ukratko i da vam postavim par pitanja! :)

=Evo ovako zavrsio sam 4god skolu Hemijsko Medicinska Skola- Smer: Hemijski laborant i zeleo bih da odem preko.
E sad ja vec moze se reci da mogu odmah da izdvojim oko 20-30.000e cak mozda i malo vise za pocetak,razmisljao sam da ako budem mogao da uzmem stan (naravno pre toga nadjem posao) pa da odem.Zanima me da li je to moguce sa toliko para u taj novi "pocetak" da krenem...
=Nisam radio nigde ali zelim da radim jer ovde u srbiji nema sanse da nadjem posao.Sta god da mi se ponudi pa ako znate nekog javite! :)

E sad vi meni recite misljenje da li je moguce i sta da uradim da dodjem do posla,stana i na kraju da zivim tamo...



+Citao sam dosta po netu razumem neke stvari ali nisam nasao nikog da je spreman sa malo vise para u taj pocetak pa da se informisem..


+++Zeleo bih u New Jersey-Atlantic city(jer mi se jako svidja tamo ali moze i drugde za pocetak)

ZNAM DA PISEM NEVEZANE STVARI ALI NADAM SE DA CETE RAZUMETI I POMOCI MI!

Hvala

kad planiras ici? ja isto hocu negdje NY NJ i ako zelis cimer evo sam ja a za posao videcemo jednom kad stizemo. pozz :)

b0ki 21.07.2013 01:31

ne treba mi cimer..ja sam hteo da uzmem neki stan/kucu i da nadjem posao sve sam...zato mi trebaju infomacije.

inace tek planiram sledece godine da idem dok ne sredim jos sta imam da sredim...

IgorMAD 21.07.2013 06:03

@b0ki A ti si izvucen ove godine na lutriji?
Kad kazes "hocu da uzmem kucu" pomislim da hoces da kupis kucu :D

b0ki 21.07.2013 14:36

Nisam izvucen,nisam se ni konkurisao.
Ja sad zelim samo informacije da izvucem!

Ovo je krenulo u drugu stranu,ja zelim da ako ima nekog ko je je otisao preko sa tim parama,znaci da vidim sta je moguce itd..Znaci neke opcije.

Taty2 21.07.2013 14:46

imaš opcije na thread-u "Koliko košta život u Americi" (Tema na više strana 1 2 3 ... )na opštoj temi "Vodič za emigrante" od onih koji su otišli

Маче 21.07.2013 14:52

Citat:

Prvobitno poslao korisnik b0ki (Poruka 39782)
Nisam izvucen,nisam se ni konkurisao.
Ja sad zelim samo informacije da izvucem!

Ovo je krenulo u drugu stranu,ja zelim da ako ima nekog ko je je otisao preko sa tim parama,znaci da vidim sta je moguce itd..Znaci neke opcije.

pa ovisi o tome sta zelis. ako zelis kupiti kuca onda je to malo para a ceni su zaista veliki. Ako zelis da placas kirija ja mislim da za pocetak dok ne nadzes posao to bi bilo dovoljno ako vec nadzes prije odlaska onda bolje.

IgorMAD 21.07.2013 15:08

Mislim da ti je onda najbolje da pitas Маче da se uda za tebe i da prihvatis njenu ponudu da zivite zajedno i posle nekog vremena dobijes i ti zeleni karton i uzivas legalno :D Ne zamerite, morao sam da se nasalim :P


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 03:25.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.