ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Prijava na Lutriju (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Koliko ste se puta prijavili dok niste dobili? (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1760)

FluffyBunnyJ 04.05.2016 21:03

Koliko ste se puta prijavili dok niste dobili?
 
Da probam malo da utesim i razveselim nas koji nesmo dobili ove godine,il prosle, il zadnjih deset. :drool::grin: Posle koliko puta prijavljivanja ste vi,srecni ljudi,dobili? Znam da nema pravila ,i da se neko prvi put prijavi i dobije, a neko pak deseti put. Ali ipak zelim da pokrenem temu i utesim se lol :suure: takodje u mom umu se javljaju pitanja jel to zaista sreca,npr zar zaista nije bitno odrazovanje(u smislu mogu sa srednjom,da li pre dobija onaj sa fakultetom?)volela bih znati jel visi procenat onaj sa faxom koji su dobili ili onaj bez?,ni status($$,ako ulazes u njihovu zemlju mislim da ces pre dobiti drzavljanstvo(posle green card) od nekog ko prezivljava) pa cak ni slika(mozda vise uzimaju ljude sa simetricnim crtama lica) lol,conspiracy

http://img.ifcdn.com/images/f00933dd...8e3cd132_1.jpg sala mala :D morala sam :woohoo::lool::udri:

markoss 04.05.2016 21:18

Prvi put igrao..odmah izvucen...nisam se uopste opterecivao dal cu dobiti ili ne

Gvozdika 04.05.2016 21:41

DV 2013 dvije prijave, nula bodova
DV 2014 dvije prijave, izvučen

i evo već godinu i pol u Houstonu, TX :grin:

moram reći da je ovaj forum bio od velike pomoći, pogotovo nakon što sam izvučen... pošto nismo imali dovoljno para (a nismo htjeli posuđivati), došao sam samo ja. I130 za ženu sam podnio prije nekih godinu dana, svi papiri su riješeni sada samo čekamo priority date i evo i nje :bravo:

svima vama koji se nadate mogu reći samo ovo: ne dajte se obeshrabriti, ako ne izvuku ove godine, ima još izvlačenja, nikada nije kasno.

Tikica 04.05.2016 21:57

DV2016 Izvučena iz prve.

Mala sugestija, mislim da bi za ovakvu temu bilo bolje napraviti anketu (sa brojevima od 1- 10 i opcijom preko 10). Ovako je opet tesko imati kompletan info. Dakle napraviti anketu i obrisati ovu temu.

FluffyBunnyJ 04.05.2016 23:02

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Tikica (Poruka 61537)
DV2016 Izvučena iz prve.

Mala sugestija, mislim da bi za ovakvu temu bilo bolje napraviti anketu (sa brojevima od 1- 10 i opcijom preko 10). Ovako je opet tesko imati kompletan info. Dakle napraviti anketu i obrisati ovu temu.

vala bas ali mislim da to samo moze urednik foruma,moderator,sta god :D za nas obicne smrtnike je i ovo dobro :D

Lotus 04.05.2016 23:56

hm....... da.............cek ......da razmislim malo......... ali bilo je na ovom forumu jos prije 7 godina onih koji su dobili nakon 12-tog puta tako da se i dalje nadam...

Gromacha 04.05.2016 23:57

Cetiri puta bezuspjesno i onda peti put zaredom..uspjesno.

Da budem iskren platio sam agenciji da aplicira umjesto mene 5 god.
U medjuvremenu sam zaboravio na lutriju dok me nisu obavjestili da sam ( u stvari zena ) izvuceni.

mikiSA 05.05.2016 14:18

DV2012 (ona famozna godina kad su bila dva izvlacenja), oba puta izvucena (majsko i julsko izvlacenje). Mislim da sam tad prvi put i igrala.

Nikola.O 05.05.2016 17:41

DV2017, prvi put aplicirao, dvije prijave - 0 bodova ...

Nikola.O 05.05.2016 17:48

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Nikola.O (Poruka 61672)
DV2017, prvi put aplicirao, dvije prijave - 0 bodova ...

Greskom sam postavio poruku na ovu temu, a ne znam kako da je izbrisem i da li je to uopste moguce :/


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 18:40.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.