ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Prijava na Lutriju (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Ne prihvata prijavu (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=2033)

msim 06.10.2019 23:21

Ne prihvata prijavu
 
Pokušala sam nekoliko puta da se prijavim, međutim nakon što unesem sve podatke dobijem info da je ok, a onda hoću da pređem na narednu stranu međutim izbacuje mi obaveštenje da se desila greška i da proverim konekciju, i izbacuje još obaveštenje "this site can 't be reached" Inače internet je odličan tako da to mogu da isključim kao problem. Da li se to nekome dešavalo?

uran 06.10.2019 23:49

Citat:

Prvobitno poslao korisnik msim (Poruka 78382)
Pokušala sam nekoliko puta da se prijavim, međutim nakon što unesem sve podatke dobijem info da je ok, a onda hoću da pređem na narednu stranu međutim izbacuje mi obaveštenje da se desila greška i da proverim konekciju, i izbacuje još obaveštenje "this site can 't be reached" Inače internet je odličan tako da to mogu da isključim kao problem. Da li se to nekome dešavalo?

verovatno je otisao njihov server zbog velike navale

svetlana33 07.10.2019 13:21

Citat:

Prvobitno poslao korisnik msim (Poruka 78382)
Pokušala sam nekoliko puta da se prijavim, međutim nakon što unesem sve podatke dobijem info da je ok, a onda hoću da pređem na narednu stranu međutim izbacuje mi obaveštenje da se desila greška i da proverim konekciju, i izbacuje još obaveštenje "this site can 't be reached" Inače internet je odličan tako da to mogu da isključim kao problem. Da li se to nekome dešavalo?

Desava se relativno cesto, nemojte da brinete, najbolje da se saceka par sati (ili cak ako imate strpljenja dan dva) zaboravi na to, i pokusa ponovno, vec ce da prorad :grin:i..ako ne , samo pokusajte iz nekog drugog preglednika pristupiti stranici..pozz

msim 10.10.2019 19:17

Hvala, uspela sam sa prijavom ali preko drugog pretraživača.

samsung11 29.10.2019 16:47

Mene nece ni preko jednog pretrazivaca. Probao preko Chroma, opere i IE. Ne znam sto je...

cobecar 29.10.2019 17:03

Citat:

Prvobitno poslao korisnik samsung11 (Poruka 78859)
Mene nece ni preko jednog pretrazivaca. Probao preko Chroma, opere i IE. Ne znam sto je...

Samo preko ta 3? :woohoo: Dodaj tu jos Mozzilu i M.Edge i valjda ce uspeti :grin:
Meni isto preko Chrome-a nije htelo ali sam preko Edge-a uspeo. Probaj i da obrises kolacice pa onda pokusaj sa prijavom!

samsung11 29.10.2019 17:56

Probah i preko mozile, nece. Probat cu sjutra............

Taty2 30.10.2019 09:30

Explorer, Microsoft Edge, Firefox,...kompjuter od rodjaka, razlicit tajming (kad je zatisje)...

samsung11 30.10.2019 19:26

Evo danas moze :grin:............................................ .....

ceca.nis 31.10.2019 20:30

meni ne uspeva.danima pokusavam........................:smrc:


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 11:05.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.