ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Intervju (interview) - Ambasada (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Otkljucavanje DS-260 vise puta? (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1519)

Sale2322 15.12.2014 18:40

Otkljucavanje DS-260 vise puta?
 
Pozdrav,

Zanima me da li je moguce traziti vise puta da se otljuca popunjen DS-260? Da li je neko imao iskustva sa tim ili zna nekoga ko je to vec radio.

Ja sam izostavio jedan podatak pa sam im trazio da mi otkljucaju i trenutno je otkljucan ali planiram da se zenim za dva meseca pa ako sad zakljucam da li cu ponovo moci da trazim da mi otkljucaju kako bih dodao suprugu.

Hvala punooo.

GreenM 16.12.2014 01:01

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Sale2322 (Poruka 50898)
Pozdrav,

Zanima me da li je moguce traziti vise puta da se otljuca popunjen DS-260? Da li je neko imao iskustva sa tim ili zna nekoga ko je to vec radio.

Ja sam izostavio jedan podatak pa sam im trazio da mi otkljucaju i trenutno je otkljucan ali planiram da se zenim za dva meseca pa ako sad zakljucam da li cu ponovo moci da trazim da mi otkljucaju kako bih dodao suprugu.

Hvala punooo.

Mozes da otkljucas DS260 vise puta, samo preporucujem da vodis racuna o vremenu. Naime, kada ponovo posaljes DS260, a pogotovo nakon dodavanja jos jedne osobe, KCC-u treba vremena da tvoj formular ponovo pregleda, obicno oko 6-8 sedmica. Ako u medjuvremenu dodjes na red, neces moci da odes na intervju ako oni nisu zavrsili sa pregledanjem DS260. Znaci, najpametnije bi bilo da se ozenis sto prije i dodas suprugu u formular, da ti ne daj Boze ne bi odgodili intervju ako ne stignu da pregledaju foular na vrijeme. Srecno :)

mikiSA 16.12.2014 03:14

I ja se slazem sa GreenM: vjencaj se odmah, ne cekaj, da se ne desi da nema viza...

Sale2322 16.12.2014 09:14

Ja sam broj 29XXX sto znaci da bi trebalo u februaru da me prozovu za april. Najranije mogu da se ozenim u januaru, sta mislite da li je onda bolje da sacekam da me prozovu pa da se onda ozenim i obavestim ambasadu direktno?

DDAmkd 16.12.2014 09:30

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Sale2322 (Poruka 50925)
Ja sam broj 29XXX sto znaci da bi trebalo u februaru da me prozovu za april. Najranije mogu da se ozenim u januaru, sta mislite da li je onda bolje da sacekam da me prozovu pa da se onda ozenim i obavestim ambasadu direktno?

Koliko sam ja razumela sto brze to bolje... I ponesite slike za dokaz da ste bili zajedno jos pre izvlacenja...razvijeni, ne u digitalnom formatu... Sretno!!

Sale2322 16.12.2014 09:37

Mi smo zajedno vec 6 godina tako da to nece biti problem. Zajedno smo vec bili u USA i imali zajednicki racun u banci. Samo me zanima da li je onda bolje javiti ambasadi ili traziti da mi otkljucaju DS260, jer je izvesno da ce me prozvati u aprilu?

TheNjegos 20.12.2014 19:12

Sale moj savet ti je da dodas suprugu nakon sto ti zakazu intervju, jer je tada aplikacija u rukama ambasade tako da njih direktno kontaktiras za otkljucavanje, a svakom promenom tvoj intervju nece biti odlozen. E sada ako promenis dok je slucaj u KCCu e onda im treba dodatnih mesec- dva da ponovo obrade aplikaciju, sto znaci da ces pomeriti svoj intervju. Naravno ti se mozes zeniti kad god pozelis a izmeni aplikaciju kasnije. Ja sam imao slican slucaj ;)
E sad to je moje misljenje naravno ti znas sta je najbolje za tebe.

Sale2322 22.12.2014 01:16

Hvala na savetu, tako ce izgleda i biti. Mislim da ce moj broj biti prozvan u februaru a svadba mi je najv. 1. Marta tako da se uklapa igrom slucaja. Cuo sam da je generalno tako bolje, tj. zvao sam ambasadu i oni su mi rekli da mi intervju kada je vec zakazan nece biti odlozen iako dodam buducu suprugu. Hvala vam svima!

Ivana933 27.12.2016 14:32

Kako se otkljicava Ds260 ? Slanje maila ili pozivanjem ambasade? Meni ne razgovor zakazan 31 januara. Ali doslo je do promene adrese i Usa i do promene mog statusa veze. Pa bi to da promenim. :) Unapred hvala

Endorfin91 27.12.2016 14:47

Ja sam slao mail. U roku od 2h su mi odg. U mom slucaju, jos uvek nisu dobili moje papire pa ne mogu da mi otvore obrazac. Mail imas na njihovo sajtu.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 01:48.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.