ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Intervju (interview) - Ambasada (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=5)
-   -   cut off number (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=2013)

skorpija2 11.06.2019 11:20

cut off number
 
Momak je izvucen na Lutriji za prosle godine, i sve papire je poslao u Julu. Ove godine smo se vjencali u Januaru. Citali smo svasta nesto po netu, pa nam nije jasno to do kojeg broja moze ici, jer mi smo 29xxx, pa nismo bas sigurni da cemo stici.

Kakvi su vasi savjeti za pripremu za intervju, koje dokaze priloziti osim slika i tako toga. BiH je u pitanju.

hvalaa

Svenson 11.06.2019 23:17

Prvo, cestitke, a onda hladan tus: Nemate pojma u sta ste se upustili :;D:

Salu na stranu. To ce biti velika promena u vasim zivotima. Dobro se pripremite. Na Forumu ima puno korisnih informacija.

Puno stvari utice na cut off. Najbolje bi bilo da sednede i krenete od dobitnika DV-2019. Pogledajte deo foruma koji se odnosi na Visa Bulletin, a onda krenite da citate iskustva onih koji su vec u Americi. Ima puno toga da se procita i nauci. Ne uzimajte sve informacije zdravo za godoto.

Steta sto se vise nasih iskusnih ljudi ne javlja sa svojim dozivljajima i iskustvima.


Samo hrabro. Dok ne postanete :==D: nemojte stajati. A onda, sta cete. Morate doci :grin: da vidite da je ovde trava stvarno zelenija nego kod vas :naughty:

Futbalista 12.06.2019 00:43

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Svenson (Poruka 77259)
Prvo, cestitke, a onda hladan tus: Nemate pojma u sta ste se upustili :;D:

Salu na stranu. To ce biti velika promena u vasim zivotima. Dobro se pripremite. Na Forumu ima puno korisnih informacija.

Puno stvari utice na cut off. Najbolje bi bilo da sednede i krenete od dobitnika DV-2019. Pogledajte deo foruma koji se odnosi na Visa Bulletin, a onda krenite da citate iskustva onih koji su vec u Americi. Ima puno toga da se procita i nauci. Ne uzimajte sve informacije zdravo za godoto.

Steta sto se vise nasih iskusnih ljudi ne javlja sa svojim dozivljajima i iskustvima.


Samo hrabro. Dok ne postanete :==D: nemojte stajati. A onda, sta cete. Morate doci :grin: da vidite da je ovde trava stvarno zelenija nego kod vas :naughty:

............Nemamo kad da pisemo, radi od jutra do sutra

Svenson 12.06.2019 23:24

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Futbalista (Poruka 77260)
............Nemamo kad da pisemo, radi od jutra do sutra

Onda je opravdano. Mi koji stalno sedimo za racunarom mozemo da pisemo. :grin:

Kad mi dosadi programiranje, pogledam sta ima novo na forumu, pa se usput i javim. :naughty:

ikac89 13.06.2019 00:19

Samo jedna stvar. Devojka je napisala da joj je dečko izvučen prošle godine, ne ove. Tako da je ostalo još 3 meseca do kraja.

@skorpia2

Da li te je dečko tj. muž dodao u DS260 obrazac kada ste se venčali? Da li ste poslali skenirana dokumenta? Moj savet je da dobro prostudirate ovaj forum, na gotovo sva pitanja ćete naći odgovore.

MilicaBB 13.06.2019 07:45

Citat:

Prvobitno poslao korisnik ikac89 (Poruka 77264)
Samo jedna stvar. Devojka je napisala da joj je dečko izvučen prošle godine, ne ove. Tako da je ostalo još 3 meseca do kraja.

@skorpia2

Da li te je dečko tj. muž dodao u DS260 obrazac kada ste se venčali? Da li ste poslali skenirana dokumenta? Moj savet je da dobro prostudirate ovaj forum, na gotovo sva pitanja ćete naći odgovore.

Samo jos ovo... napisala je da su se vencali u Januaru ove godine a ds obrazac je popunjen u Julu prosle godine... sto bi znacilo da je u svom ds obrascu naveo da je single tako da bi i to moralo da se otkljuca i promeni

skorpija2 17.06.2019 17:05

Pisali smo mail kako da otkljucamo DS da bi ubacili mene, ali oni su nam rekli da to ne moze tako.

Thank you for your inquiry.

We are unable to assist you with your request regarding case number 2019EU29XXX. The Kentucky Consular Center can see that your DS-260 has been submitted and you will have an opportunity to view and make any necessary changes to your DS-260 after your initial Diversity Visa interview at a United States Embassy or Consulate. If there are changes within the information of your DS-260, please carry all documentation with you to your interview. If you need to submit a new DS-260 for a new spouse or child, please contact the Embassy or Consulate where your interview will take place after you receive a scheduling confirmation letter through the Diversity Visa Entrant Status Check system. For changes to an existing DS-260, it is not necessary to contact the Embassy or Consulate in advance.

Onda smo zvali direktno, pa su nam objasnili da kad dobijemo mail za zakazivanje intervjua, da onda popunimo DS za mene i zakazemo intervju za oboje. Molim vas ako je neko bio u slicnoj situaciji da se javi. Hvala svima na odgovorima :):bravo:

Tereza2019 17.06.2019 17:57

Citat:

Prvobitno poslao korisnik skorpija2 (Poruka 77290)
Pisali smo mail kako da otkljucamo DS da bi ubacili mene, ali oni su nam rekli da to ne moze tako.

Thank you for your inquiry.

We are unable to assist you with your request regarding case number 2019EU29XXX. The Kentucky Consular Center can see that your DS-260 has been submitted and you will have an opportunity to view and make any necessary changes to your DS-260 after your initial Diversity Visa interview at a United States Embassy or Consulate. If there are changes within the information of your DS-260, please carry all documentation with you to your interview. If you need to submit a new DS-260 for a new spouse or child, please contact the Embassy or Consulate where your interview will take place after you receive a scheduling confirmation letter through the Diversity Visa Entrant Status Check system. For changes to an existing DS-260, it is not necessary to contact the Embassy or Consulate in advance.

Onda smo zvali direktno, pa su nam objasnili da kad dobijemo mail za zakazivanje intervjua, da onda popunimo DS za mene i zakazemo intervju za oboje. Molim vas ako je neko bio u slicnoj situaciji da se javi. Hvala svima na odgovorima :):bravo:

Imate puno cekora za da zavrsite slucaj a vremena malo.
Prvo je da sad vas suprug zatrazi da otkljuca DS 260 kako bi azurirao podatke da je sad vec vencan. Otkad napravi to odma neka pusti skenirane dokumente rodni list, prvu stranu iz pasosa i Uverenje da nije osudzivan kako bi dobio datum za intervju. Tad ako ima dostupne vize moze da ubaci i vas kao sto vi vec rekli. Mnogo ste komplikovali slucaj niste verovali da cete stici na red al evo ove godine 2019 je izasla. Nek vam je sa srecom

skorpija2 18.06.2019 11:59

To su svi dokumenti koje trebe da posalje i to saljem na onaj KCCDV@state.gov mail?
Napisem case number i ostale podatke i to posaljem? Malo smo izgubljeni u svemu ovome. Citam po sajtu ali izgleda svi su upuceni bolje, pa su i svi odgovori nekako polovicni. Ja sam zivjela u Americi 3 godine i studirala, za taj dio tamo mi nije problem, ali sto se tice ove lutrija jako slabo znam. Voljela bih kad bih imala kontakt od nekoga ko prolazi ovo isto, ili da mi se javi u pp kako bih mogla fino da pitam sve sto me zanima.

:no::grin:

skorpija2 18.06.2019 12:05

Citat:

Prvobitno poslao korisnik MilicaBB (Poruka 77265)
Samo jos ovo... napisala je da su se vencali u Januaru ove godine a ds obrazac je popunjen u Julu prosle godine... sto bi znacilo da je u svom ds obrascu naveo da je single tako da bi i to moralo da se otkljuca i promeni



Milice, na tvom profilu vidim lokaciju Dallas, Tx. I mi planiramo da idemo tamo, jer sam ja tamo vec zivjela i moja porodica je tamo. Ako hoces mozes mi se javiti, da razmjenimo iskustva, i da mi molim te odgovoris na par pitanja. :==D:


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 14:34.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.