ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Uputstva za dobitnike (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Izvod iz Maticne Knjige Rodjenih i Vencanih (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1214)

eva 11.01.2013 19:32

Izvod iz Maticne Knjige Rodjenih i Vencanih
 
Da li neko zna koliko dugo vaze izvod iz maticne knjige rodjenih i vencanih? Ja imam dokumenta izvadjeni su pre 2 godine pa nisam sigurna da li moram ponovo da vadim za intervju?

hope 11.01.2013 19:37

nisi rekla iz koje si države.
a i treba da ti piše na izvodima.

oskark 11.01.2013 21:56

Ajde ja da pitam. Zemlja Srbija. Ja sam vadio Izvod i drzavljanstvo u avgustu kada sam pravio pasos. Jel trebam opet da vadim? :grin:

oki9 11.01.2013 22:39

mislim da izvod iz maticne rodjenih ne vadis - rodio si se samo jednom - pre dve god otprilike su ukinuli ono *ne starije od 6mes* pa prolazis sa tim koje imas

drzavljanstvo - moguce da se trazi svezije *ne starije od 6mes*- jer drzavljanstvo mozes da menjas nije ti bogom dano/dato i zanavek

proverite svakako, reci ce vam stariji forumasi koji su skoro prosli proceduru
pozdrav :)

free 11.01.2013 23:31

Izvod iz maticne knige rodjenih jednom vadis jedino ako nije besplatno tipa treba ti za posao ili tako nesto onda ti ne vazi za vadjnje pasosa ili vencanje.
Drzavljanstvo je isto ostalo da vazi 6 meseci bas zbog toga sto moze da se promeni. Ista je prica i sa vencanim listom ne starije od 6 meseci jer moze i bracni status da se promeni. Znaci jedino izvod iz maticnih knjiga rodjenih i mrtvih se jednom sada vade, stim sto ti ovaj drugi i nece nesto trebati :D

oskark 12.01.2013 01:12

Ok, znaci ako sam ja vadio za pasos i platio taksu onda ne moram da vadim vise. Ok onda samo drzavljanstvo, koje je skuplje nego IMR , naravno :D

vuxanne 12.01.2013 07:17

Kao da se radjamo iznova svakih sest meseci...............

eva 12.01.2013 07:21

Hvala na odgovorima, iz Srbije sam. Znaci izvod iz maticne moze biti stariji od 6 meseci sve ostalo vazi 6 meseci.

bubamarica 12.01.2013 12:44

a zasto drzavljanstvo? koliko sam videla na intervju niko nije nosio uverenje o drzavljanstvu, sta ce ti kad imas pasos!

eva 12.01.2013 18:18

Ni ja ne mislim da je potreban izvod o drzavljanstvu.
Jos jedno pitanje: Da li su vazece prevedene (na engleski) i overene diplome posle 2 godine?


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 07:42.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.