ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Druga koverta (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Ima koga iz HR? (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=212)

tapir.hr 30.08.2008 12:40

Ima koga iz HR?
 
Ima nekog iz Hrvatske među onih 75 izvučenih za DV2009 na ovome forumu? :)

stizeljeto 30.08.2008 15:03

Ja sam iz Hrvatske!

tapir.hr 30.08.2008 15:13

Jel se čeka druga koverta? :)

Veronika 30.08.2008 17:25

I ja .
Pitala bi stiželjeto ,da li idete bas u Washington D.C. ili negdja u okolici ?

Pozdrav

stizeljeto 30.08.2008 17:40

Neznamo jos tocno, ali mislim Charlottesville, Virginia. Ovisi o poslu.

Tapir.hr - ceka se ceka, ali nikako da dode. :)

tapir.hr 30.08.2008 18:08

Ja isto čekam. :)
Vidim da ste neki već daleko dogurali sa skupljanjem dokumenata. Jel zna netko što bih trebao predočiti kao "Evidence of work"? Jel postoji u HR nešto kao neki formular "Potvrda o zaposlenju" kojeg ovjerim kod poslodavca? Ili negdje drugdje mogu dobiti neku potvrdu gdje sam sve radio? (Imam srednjoškolsku svjedodžbu i fakultetsku diplomu što je dovoljno za ispunjavanje uvjeta za dobivanje vize, ali smatram da bih trebao predočiti da sam i radio nešt zadnjih godina? :) )

landlord 30.08.2008 18:24

Moj savjet ti je da niposto ne prikupljas to o radnom iskustvu u proteklih par godina. Apsolutno ti je nepotrebno za intervju jer imas zavrsenu srednju skolu.
To ce ti oduzeti dosta vremena + novaca.
Jedino nije lose da skupis preporuke od poslodavaca, na engleksom jeziku, i da ti ljudi iz tih firmi stave njihov broj telefona i ime, takod a to poslodavci iz USA mogu provjeriti.

poz i dobrodosao na forum.

xeg 30.08.2008 19:02

Dobrodosao tapir.hr:)
Medju kojih 75?
Tebi je intervju oktobra ili si posle 6600?

tapir.hr 30.08.2008 19:17

Hvala. :)
Intervju bi mi trebao biti u 10. mj. Pa se polako pripremam. :)

wingreen 30.08.2008 19:50

Tapir.hr, takodje ti zelim dobrodoslicu na forum i puno srece sa drugom kovertom i svime sto sledi iza toga i da svoje pozitivno iskustvo podelis sa nama:)


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:22.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.