ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Druga koverta (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=4)
-   -   KCC reply (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=231)

mvp977 11.09.2008 08:53

KCC reply
 
Evo sta meni odgovorise



Thank you for your inquiry.

Your forms have been received and are currently processing. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification letter via postal mail from KCC. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed.

xeg 11.09.2008 09:57

Da, to je uobicajen odgovor na tvoj upit,znaci da su primili tvoja dokumenta i nisu naisli ni na kakvu gresku. Dobar znak;)

wingreen 11.09.2008 10:05

Potpuno isto su i meni odgovorili!

srdjevic 11.09.2008 17:38

fin im template, nema šta... kratko i jasno. :D

tapir.hr 14.09.2008 13:32

Meni isto tako odgovoriše. A pitao sam kad mi je zakazan intervju budući da druga kuverta još nije stigla. Možda nisu razumjeli moj ingliš. :(

landlord 15.09.2008 17:11

Pozdrav,

evo da vam javim da smo maloprije zvali Kentucky. Javila se jako ljubazna teta.
Mene je zanimalo da li su primili nase dokumente? Dobro poslao sam preko fed ex-a i pratio dok nisu stigli.. ali eto morao sam pitati..:)

Drugo pitanje je bilo u kojoj je fazi aplikacija? Ona je rekla da je obradjena.

Trece pitanje je bilo da li su ukljucili moju suprugu u proces.. posto u vrijeme apliciranja nismo bili vjencani (zivjeli u grijehu)..:) Ona je rekla da cim je aplikacija obradjena, da su svi dokumenti ok i da ukljucuju sve osobe..

I cetvrto je bilo famozno affadavit of support. Pitali smo jel ok da dokazemo da imamo sredstva tako sto cemo pokazati da posjedujemo nekretninu... Ona je rekla da ce o tome odluciti ambasada..

eto ja reko da podijelim ovo sa vama..

poz.

Olivera 15.09.2008 22:26

Citat:

Prvobitno poslao korisnik landlord (Poruka 3663)
... Ona je rekla da cim je aplikacija obradjena, da su svi dokumenti ok i da ukljucuju sve osobe...

Super za tebe. http://www.milenici.com.mk/images/smiles/thumbsup.gif
Sad imas jednu brigu manje. ;)

wingreen 16.09.2008 08:06

Tapir.hr, Stizeljeto je napisala na forumu tacno onako kako je ona poslala pismo KCC-u za datum intervjua i dobila odgovor. Landlord je izdvojio to pismo u posebnu temu Slanje mejla KCC-u, pa bi mogao da prepises i ponovo posaljes pismo ako nisi siguran da si dobro napisao.

Olivera 16.09.2008 10:16

Moje misljenje je da nemaju datume za Landlordov broj, posto je 18xxx.

U bulletin-u su objavljeni 1660 and below. Tako da mislim da ako im se javis kad izadze sledeci bulletin, imace tvoj dadtum intervjua.

xeg 16.09.2008 10:25

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Olivera (Poruka 3676)
Moje misljenje je da nemaju datume za Landlordov broj, posto je 18xxx.

U bulletin-u su objavljeni 1660 and below. Tako da mislim da ako im se javis kad izadze sledeci bulletin, imace tvoj dadtum intervjua.

To je rekla tapiru a ne landlordu;)

Edited:
Kojih 1660? Za novembar je do 11000.


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 00:29.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.