ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Prijava na Lutriju (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=2)
-   -   4 stepen obrazovanja 1 god vandredno (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1906)

Nina12345 11.11.2017 14:31

4 stepen obrazovanja 1 god vandredno
 
Postovani

nisam nasla nigde odgovor na ovo pitanje
da li moze da aplicira neko ko je upisao srednju skolu 4 stepen i zavrsio redvno 3 godine i 4 godinu isao vandredno ?

izvinjavam se ako postoji odgovor negde ali ja nisam nasla

Srdacan pozdrav svima

BetterFuture 11.11.2017 22:21

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Nina12345 (Poruka 69540)
Postovani

nisam nasla nigde odgovor na ovo pitanje
da li moze da aplicira neko ko je upisao srednju skolu 4 stepen i zavrsio redvno 3 godine i 4 godinu isao vandredno ?

izvinjavam se ako postoji odgovor negde ali ja nisam nasla

Srdacan pozdrav svima

Ukratko, me moze ako je to sve sto ima od obrazovanja. Ako je posle toga zavrsena visa/visoka skola ili fakultet onda moze.

I da, odgovoreno je vise puta na ovo pitanje i lako je doci do istih koristeci pretragu.

Nina12345 11.11.2017 22:33

videla sam svuda da ste pricali o trecem stepenu i onda naknadno zavrsen 4 stepen
ovde to nije situacija
ovde je upisan odmah 4 stepen samo sto je 4 godina vandredno polagana ali u roku i nije bilo nikakvog prekida. Nakon zavrsene 4 godine upisan je fakultet koji nije zavrsen tako da ne mogu to da mu navedem ...

znaci 4 stepen je u pitanju ne treci

BetterFuture 11.11.2017 22:39

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Nina12345 (Poruka 69545)
videla sam svuda da ste pricali o trecem stepenu i onda naknadno zavrsen 4 stepen
ovde to nije situacija
ovde je upisan odmah 4 stepen samo sto je 4 godina vandredno polagana ali u roku i nije bilo nikakvog prekida. Nakon zavrsene 4 godine upisan je fakultet koji nije zavrsen tako da ne mogu to da mu navedem ...

znaci 4 stepen je u pitanju ne treci

Ako na diplomi pise da je vanredno zavrsen cetvrti razred, onda vazi sve sto sam Vam napisao u prethodnom postu.

Nina12345 11.11.2017 22:57

Hvala na odgovoru


imam malo karaktera za poruku pa moram ovo da napisem ;)

BetterFuture 11.11.2017 23:04

Citat:

Prvobitno poslao korisnik BetterFuture (Poruka 69546)
Ako na diplomi pise da je vanredno zavrsen cetvrti razred, onda vazi sve sto sam Vam napisao u prethodnom postu.

Samo da ispravim sam sebe, ne na diplomi nego na svedocanstvu ako pise zavrsen vanredno cetvrti razred. Izvinjavam se na lapsusu.

Nina12345 11.11.2017 23:34

na svedocanstvu pise vanredan
diploma nema tu opciju ...

hvala na odgovoru

samsung11 13.11.2017 17:52

Nisam siguran ali mislim da je bitno samo da je srednja skola zavrsena u kontinuitu, znaci bez gubljenja godine, tako da vjerovatno moze iako je jedna godina vanredno zavrsena.

Makica@ 14.11.2017 00:55

Citat:

Prvobitno poslao korisnik samsung11 (Poruka 69560)
Nisam siguran ali mislim da je bitno samo da je srednja skola zavrsena u kontinuitu, znaci bez gubljenja godine, tako da vjerovatno moze iako je jedna godina vanredno zavrsena.

Mislim da ne moze. Potrebno je 12 godina u kontinuitetu da bude zavrseno. Sve se vidi na svedocanstvima - datumi. Osim ako posle srednje skole niste upisivali i zavrsili fakultet,ili imate 2 godine radnog iskustva u proteklih 5 godina ( ako se kvalifikuje na osnovu radnog iskustva).

markoss 14.11.2017 01:36

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Makica@ (Poruka 69574)
Mislim da ne moze. Potrebno je 12 godina u kontinuitetu da bude zavrseno. Sve se vidi na svedocanstvima - datumi. Osim ako posle srednje skole niste upisivali i zavrsili fakultet,ili imate 2 godine radnog iskustva u proteklih 5 godina ( ako se kvalifikuje na osnovu radnog iskustva).

Moze i 3 god vanredno, pa posle visa skola ili fax ko uspe da upise i zavrsi pod ovim uslovima


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 16:44.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.