ZELENA KARTA - LUTRIJA

ZELENA KARTA - LUTRIJA (http://www.zelenalutrija.com/forum/index.php)
-   Prijava na Lutriju (http://www.zelenalutrija.com/forum/forumdisplay.php?f=2)
-   -   Trogodisnja srednja skola (http://www.zelenalutrija.com/forum/showthread.php?t=1451)

deki123 12.07.2014 19:01

Trogodisnja srednja skola
 
Da li ima neke sanse da se konkurise za vizu sa samo trogodisnjom srednjom skolom?Nemam dvije godine iskustva upisano u knjizici.Unaprijed hvala na odgovoru.

johnny_nyc 12.07.2014 20:41

Citat:

Prvobitno poslao korisnik deki123 (Poruka 47477)
Da li ima neke sanse da se konkurise za vizu sa samo trogodisnjom srednjom skolom?Nemam dvije godine iskustva upisano u knjizici.Unaprijed hvala na odgovoru.

nema, uvjeti su minimalno 4 godišnja završena srednja škola ili 12 godina radnog iskustva, i to ne sva zanimanja.

Igor Lazarevic 22.08.2014 16:30

radno iskustvo
 
Da li mogu da apliciram za zelenu lutriju ako sam zavrsio trogodisnju skolu i imam dve godine radnog iskustva. i da li mogu da apliciram ako se moj posao ne nalazi u kategorijama 4 i 5, Moj posao je operater na liniji, u automobilskoj industriji. Ovde se nalazi spisak zanimanja po kategorijama

http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/

SRBghost 22.08.2014 17:14

Citat:

Prvobitno poslao korisnik Igor Lazarevic (Poruka 48127)
Da li mogu da apliciram za zelenu lutriju ako sam zavrsio trogodisnju skolu i imam dve godine radnog iskustva. i da li mogu da apliciram ako se moj posao ne nalazi u kategorijama 4 i 5, Moj posao je operater na liniji, u automobilskoj industriji. Ovde se nalazi spisak zanimanja po kategorijama

http://www.zelenalutrija.com/prijava-na-lutriju/

Na zalost, nema sanse. Pise ti u postu iznad tvog. :nene:

skalla 23.08.2014 20:20

Citat:

Prvobitno poslao korisnik johnny_nyc (Poruka 47482)
nema, uvjeti su minimalno 4 godišnja završena srednja škola ili 12 godina radnog iskustva, i to ne sva zanimanja.

Sobzirom da ja imam trogodisnju srednju skolu a spremam se da se prijavim na lutriju... sada sam upisao cetvorogodisnju skolu koja traje narednih sest mjeseci sto znaci ako budem izvucen imacu diplomu srednje cetvorogodisnje skole...e sad dali se ja mogu prijaviti na lutriju i navesti moje kvalifikacije koje jos zvanicno nemam dali je to problem za prijavu ili ne?

johnywalker 23.08.2014 20:25

Citat:

Prvobitno poslao korisnik skalla (Poruka 48178)
Sobzirom da ja imam trogodisnju srednju skolu a spremam se da se prijavim na lutriju... sada sam upisao cetvorogodisnju skolu koja traje narednih sest mjeseci sto znaci ako budem izvucen imacu diplomu srednje cetvorogodisnje skole...e sad dali se ja mogu prijaviti na lutriju i navesti moje kvalifikacije koje jos zvanicno nemam dali je to problem za prijavu ili ne?

u TRENUTKU PRIJAVE MORAŠ ispunjavati sve tražene uslove - znači imati završeno 12. godišnje školovanje. Ukoliko nemaš 4 srednje u roku prijave (mjesec dana traje prijava) onda se ne možeš ni prijaviti. možeš se ti prijaviti ali poslije ako te izvuku i kada dođeš na razgovor u ambasadu, lijepo uplatiš bruku para, onda ti onaj na šalteru kaže žao nam je ali diskvalifikovan si. a para nema nazad :)

skalla 23.08.2014 20:32

Ma onda mi je najbolje kupiti diplomu zar ne ta diploma bude gotova za 10 dana!
Provjeravaju li to oni negdje drug?

johnywalker 23.08.2014 20:42

Citat:

Prvobitno poslao korisnik skalla (Poruka 48180)
Ma onda mi je najbolje kupiti diplomu zar ne ta diploma bude gotova za 10 dana!
Provjeravaju li to oni negdje drug?

ne znam vala kako to ide sa kupovinom diploma i koliko traje :)
oni hoce da vide da imas 12 godina skole i to mora da bude bez prekida...koliko znam vanredno polaganje i ti fazoni ne funkcionisu. kazu da su neke odbili u ambasadi, ALI posto znas engleski dovoljno dobro, napisi email ako hoces ambasadi pa ih pitaj moze li diploma srednje sa vanrednim polaganjem pa ces vidjeti sta ce ti reci.

naravno da provjeravaju. postoji mogucnost kad-tad da ce te skontati. zamisli ovu situaciju: kupiš diplomu, izvuku te na lutriji, odeš u ameriku, 5 godina poslije dobiješ državljanstvo, za 15 godina oni skontaju aha, ovaj nam je slagao da ima školu, ono kupljena diploma i onda ti ponište sve živo i tebe pošalju onda odakle si i došao (ako prije prvo ne odležiš malo u zatvoru). najgore što možeš uraditi jeste da nešto slažeš na prijavi bilo to na prijavi za učešće u lutriji ili poslije kada se formulari popunjavaju.

skalla 23.08.2014 20:48

Drug ja sam svakako dijete zahvaceno ratom i nisam tokom rata isao u skolu vec sam sekrio po podrumu i pred kraj rata otisao u njemacku tek po povratku sam zavrsio skolu 1998g naravno opet vanredno ne redovno.
Jbg.takva mi sudbina bila i ja to nemogu izmjeniti.
Nego na intervju jel potrebna radna knjizica za prikazati?

mak 2014 23.08.2014 20:50

Citat:

Prvobitno poslao korisnik johnywalker (Poruka 48182)
ne znam vala kako to ide sa kupovinom diploma i koliko traje :)
oni hoce da vide da imas 12 godina skole i to mora da bude bez prekida...koliko znam vanredno polaganje i ti fazoni ne funkcionisu. Kazu da su neke odbili u ambasadi, ali posto znas engleski dovoljno dobro, napisi email ako hoces ambasadi pa ih pitaj moze li diploma srednje sa vanrednim polaganjem pa ces vidjeti sta ce ti reci.

Naravno da provjeravaju. Postoji mogucnost kad-tad da ce te skontati. Zamisli ovu situaciju: Kupiš diplomu, izvuku te na lutriji, odeš u ameriku, 5 godina poslije dobiješ državljanstvo, za 15 godina oni skontaju aha, ovaj nam je slagao da ima školu, ono kupljena diploma i onda ti ponište sve živo i tebe pošalju onda odakle si i došao (ako prije prvo ne odležiš malo u zatvoru). Najgore što možeš uraditi jeste da nešto slažeš na prijavi bilo to na prijavi za učešće u lutriji ili poslije kada se formulari popunjavaju.

dobro a moze li ono zavrsio si srednu redovno sva 12 godisno skolovanje ali uzeo diplomu posle 10 godina dali je to neki problem


Svi datumi su prikazani u formatu GMT +1. Trenutno vreme: 19:17.

Copyright ©2005 - 2024, ZelenaLutrija.com by VUXYS, LLC
Forum Powered by vBulletin®, © 2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.

Mišljenja, saveti, izjave, ponude ili druge informacije ili sadržaji nastali na forumu vlasništvo su onoga ko ih je kreirao, a ne sajta ZelenaLutrija.com. ZelenaLutrija.com ne garantuje tačnost, kompletnost ili upotrebnu vrednost informacija, stavova, saveta ili datih izjava. Ne postoje uslovi pod kojima bi sajt ZelenaLutrija.com bio odgovoran za štetu ili gubitak koji je posledica bilo čijeg oslanjanja na nepouzdane informacije, ili bilo kakve informacije nastale kroz komunikaciju između članova.
Sajtove koji su linkovani sa ovog sajta ne kontrolišemo, ne podržavamo, niti smo pregledali bilo kakve sadržaje na takvim sajtovima. Mi nećemo biti odgovorni za legalnost, tačnost ili prikladnost bilo kog sadržaja, oglasa, proizvoda, usluga ili informacije lociranim na ili distribuiranih kroz druge web sajtove, niti za bilo kakvu štetu nastalu kao posledica takvih informacija.
ZelenaLutrija.com drži i čuva druga prava vlasništva na sajtu.
Osim informacija koje su u javnom vlasništvu ili za koje dobijete dozvolu, nemate pravo da kopirate, modifikujete ili na bilo koji način menjate, objavljujete, prenosite, distribuirate, izvršavate, prikazujete ili prodajte bilo koju informaciju zaštićenu pravima vlasništva. Slanjem informacija ili sadržaja na bilo koji deo ZelenaLutrija.com foruma, Vi automatski dozvoljavate i predstavljate garanciju da imate pravo da dozvolite ZelenaLutrija.com ili članovima ZelenaLutrija.com bespovratnu, kontinualnu, neograničenu, globalnu dozvolu da koriste, kopiraju, izvršavaju, prikazuju i distribuiraju takve informacije i sadržaje i da iz takvih sadžaja koriste bilo koji deo u bilo koje svrhe, kao i pravo i dozvolu da koriste gore navedene sadržaje. Svi zaštitni znakovi (trademarks), logotipi, oznake usluga, firme ili imena proizvoda koji se pominju na ovom web sajtu su vlasništvo kojim raspolažu njihovi vlasnici.