[QUOTE=mikiSA;27713]kao sto rece: [B] feanor997[/B]: Ako sam ja dobro skontao rezultati su odmah za cijeli svijet samo se loguj i provjeri .
logujes se na onoj stranici (nadam se da si sacuvao konfirmacijski kod, trebace ti) i ako si izvucen onda u samom tom obavjestenju ima link za dalje. Ne zoves ambasadu, jer oni nemaju s tobom nista dok ne dodje do intervjua.
Nema vise koverti, sve je preko kompjutera. (Jedinu kovertu ces ti poslati, i to nakon sto te izvuku i nakon sto procitas sta od dokumenata/formulara/slika treba poslati)[/QUOTE]
OK, nema "prve koverte", nego ako si izvučen pratiš link sa uputstvima šta od dokumenata poslati u Kentucky. To je ta koverta koju ti spominješ, koju dobitnik šalje. Da li to znači da nema više ni "druge koverte"? Kako obavještavaju o nastavku procedure: kada imaš razgovor u ambasadi, spisak dokumenata, gdje obaviti liječnički i sve ono što je sadržavala "druga koverta"?
__________________
DV 2020
|