Tema: Dv - 2021
View Single Post
  #7  
Staro 17.08.2019, 06:45
Dukeduki Dukeduki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 92
Nepromenjeno Slikanje

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lazar90 Prikaz poruke
Prijave smo uradili u poslednji cas da tako kazem...prilicno zeleni i ni sa kakvim informacijama o ovoj lutriji, a forum sam pronasao kasnije... klasika. Licno, sada smo nabavili i neki vise nego korektan foto-aparat s kojim sam siguran da mogu da se urade i vise mego savrsene fotografije. S telefonom...pre svega zbog 10x slabijeg blica tesko ali sam siguran da je moguce i s njim, naravno foto studio je dobra solucija, meni 300 dinara nije strasno ali ne volim da bacam pare, a i moja ideja je ako se slazete da pokusamo da napravimo detaljno uputstvo verzija 2019/20 na nasem jeziku koji se tice svega pa i fotografisanja i ako je moguce, napisati tako da onaj ko prati uputstvo, moze sve sam da uradi jer to uputstvo bi sluzilo i nekom ko prijavljuje sebe i porodicu od 6 clanova, a 6x300 je skoro 2.000 kinti.
Naravno, postoji i ona varijanta...odes u agenciju, das 50evrica i oni ti sve zavrse ali mozda da pokusamo da napravimo uputstvo sa besplatnim uputima prvo
Izvini , ali sansa da te izvuku u procentima je bas mala i ti sad razmiljas o “bacanju” para?!?! Umesto da odes u neku bolju foto radnju/ studio i trazis da te slikaju za US vizu i standardu koji se trazi.Ako je iole normalan studio, znace sta ti treba i koji su tehnicki kriterijumi.
Sansa da i sa dobrim aparatom ne odradis nesto opet je velika.

Sve informacije vec postoje na sajtu ambasade i sam proces citanja toga i prevodjenja ti je priprema za ispunjavanje formulara i dalje etape procesa.Sam proces vec sledece gidine moze imati neke izmene i onda to uputstvo nece puno znaciti
Slikanje je najmanja stavka finansijski u odnosu na sve ostalo ako budes izvucen..zato bolje sljakaj i stavljaj sa strane.
Reply With Quote