View Single Post
  #6  
Staro 06.02.2013, 10:20
chicagopn's Avatar
chicagopn chicagopn je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 29.10.2008
US lokacija: Chicago
YU lokacija: Srbija
Poruke: 200
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Zana Prikaz poruke
Izvini, ali ako neces obaveze prema ovoj drzavi niko te ne tera: jednostavno vratis Green Card i sve je ok. Gde je ko rodjen nema veze sa porezom na prihod. A mozda bi i mogao da procitas neki article na IRS jer bi onda saznao da je vrednost te kuce (imajuci u vidu vrednost nekretnina u Srbiji) verovatno ispod iznosa koji je exception za prihod iz strane zemlje Btw, meni je jedan jednostavan poziv IRS sacuvao hiljade dolara jedne godine jer su mi objasnili kako da maximize deductions... Sta ja znam, ako i to ne valja - prijavi ih na BBB, ima IRS odma' da odustane od svojih "zlih" namera


Ne bih da ulazim u polemiku ali....

prvo ja nisam citirao tebe dao sam odgovor na postavljeno pitanje i ja nemam green card jer sam US citizen.

Ja neznam zasto bih ja trebao da joj napisem da proda kucu jos sutra i da plati taxu u USA kad to nije tako.
Ja na moj komentar ne stavljam gard kao ti da moram biti u pravu i daleko bilo da se nekom podsmevam na komentar.Sto se mene tice moze da proda kucu jos sutra i sve pare da da Obami ja je necu ubedjivati da to ne uradi ,samo nemora da zuri eto toliko.

drugo ne razumem zasto me ovako demantujes sa podsmevanjem? izgleda ironicno i nekulturno jer ja tebe neznam.

trece da te podsetim da si isto tako i meni davno dala negativan neobjektivan odgovor za green card da nemam sanse da dobijem nazad pa sam ja ipak dobio i to ne green card nego drzavljanstvo ,tako da nije lepo se podsmevati na tudjim komentarima i misliti da sve znas.

Ja sve svoje komentare pisem iz licnog iskustva ne googlam internet da trazim odgovore, a svako kome smetaju moji komentari moze da ih jednostavno i ne cita.
Ovde tipkam samo zbog moje dobrote da kolko tolko pruzim ljudima pomoc kome treba ,a mogu i da ne tipkam jer mi se ovde ovo vreme ne placa,situiran sam i ja i familija hvala Bogu. Ali ne volim podsmevanje,to je nekulturno



ne odgovaram
Reply With Quote