View Single Post
  #4  
Staro 28.12.2016, 15:39
bojan.m bojan.m je offline
Član
 
Datum prijave: 28.12.2016
YU lokacija: Nis, Pirot
Poruke: 2
Smile Trazim cimera - Januar 2017

Pozdrav svima,

Nov sam na forumu, pronasao preko googla i ovde sam iz konkretnog razloga.

Naime dobio sam DV vizu ove godine, i jos uvek sam u Srbiji. Posle puno obecavanja od strane poznanika koji zive tamo, nisam uspeo preko njih da nadjem nikakav smestaj. I resio da se sam obratim internetu, oglasima i forumima

Sakupio sam novca koliko sam mogao (prodao auto i tehniku) i ne bih da cekam dalje jer ce se pare potrositi cekanjem.

Tako da se obracam ovde u smislu da neko postoji sa slicnom situacijom kao ja, ili da trazi cimera za stan u americi, ili u bilo kom smislu nudi / trazi povoljno smestaj za pocetak da me kontaktira i mozemo da napravimo dogovor. Jer mislim da je ipak bolje naci cimera sa nasih prostora nego nekoga sa drugacijim obicajima i nepoznatog porekla.

Video sam savet u vezi trazenja stana i linkove koji su ovde postavljeni i najverovatnije cu tako naci nesto bar za pocetak, ako ne i za dalje. I mislim da je bolje veci broj ljudi u vecem stanu bolje nego pojedinacno.

Sto se tice lokacije, tu sam donekle fleksibilan u smislu da je istocna obala. Za grad nije toliko bitno.

bojan.mitov@outlook.com (mail i skype)
+38169696567 sms,viber,whatsapp
Nis/Pirot uzivo, pa moze cak i BG

Izvinjavam se moderatorima ako sam malo promasio deo foruma ili ako nije dozvoljeno postavljanje kontakta u temi. Neka slobodno isprave

Pozdrav, Bojan
Reply With Quote