View Single Post
  #300  
Staro 08.06.2021, 18:56
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Talijan Prikaz poruke
Ljudima je uglavnom razlog za odlazak nedostatak novca, ali treba gledati mnogo sire, zasto je to tako? Kriminal, korupcija i mentalitet vecine da je korupcija normalna stvar. "To" nema nikakvu buducnost, najbolji dan u Srbiji koji cemo ikada videti je danas, sutra je već lošije, ja sam pre 5 godina video da se kriva padanja naglo ubrzava i bio sam u pravu, danas za posao koji sam naplatio 2000 eura, placa se jedva 300.

Oni koji rade za platu to verovatno ne mogu ni da primete jer plata im je bila i ostala losa, ali ko je preduzetnik lepo je mogao da vidi kako se celo trziste urusava, i kriminalci, mala grupa ljudi preuzima sve, dok je prosecan covek sve siromasniji, to je transfer "bogatstva". Zato danas kada pogledas ulice Beograda nikada vise ultraskupih automobila nije bilo, dok prosecan covek vozi auto od 2000e ili grca u kreditima za neki konfekcijski Pežo. To moze da vodi samo u totalni mrak, mladi ljudi nemaju buducnost u Srbiji, i stariji treba da idu, da bar ostatak zivota provedu na boljem mestu.

Oni kojima je pakla cigareta i flasa piva dovoljna u zivotu, ne treba nigde da idu.
Upravo to, slazem se. Mnogo je psihicki nezdravo u Srbiji. Ljudi su se iskvarili zadnjih decenija, ja pre svega to primecujem. Bahatost i kriminal cvetaju. Uzasno je stvarno i sve gore iz godine u godinu. Pare su manje bitne, normalnije i bezbednije se zivi na zapadu.
Takodje nikad nisam cuo da se neko zaposlio a da nije bez veze. Od rodjenja se trazi neka veza. Veza za vrtic, pa za osnovnu skolu neki profesor pa srednju pa fakultet pa za posao, pa za tehnicki pa doktora..........
I smucilo mi se da slusam izjave tipa "imam coveka da mi sredi to". To je sasvim normalna pojava kao dobar dan.

Last edited by Andrew Wiggins; 08.06.2021 at 19:02.
Reply With Quote