Tema: Reno, Nevada
View Single Post
  #2  
Staro 08.07.2019, 16:58
Dukeduki Dukeduki je offline
Drug član
 
Datum prijave: 04.05.2016
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Novi Sad
Poruke: 92
Smile selidba

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Aristotel Prikaz poruke
Zdravo drugari, posle skoro 5 godina provedenih u Chicagu , donosim odluku da se selim, iskreno malo mi je previse Srbovanje ovde, posto sam u medjuvremenu postao permanent resident. Nazalost ja sam skoro 8 godina u Kamionima i mislim da treba da se maknem od nasih ljudi i kamiona, ( ne kazem da su nasi ljudi losi, vec da sam ja los )


Razlozi sto su me naveli da se selim iz Chicaga
RENO, istrazivao sam i mislim da moze da se nadje smestaj za relativno slicnu cenu kao u Chicagu
drzava nevada nema state tax.
Blizina prema outdoor aktivnostima
Lake Taho, veliki broj skijalista je na manje od sat vremena, za razliku od chicaga gde se mora ici par sati u WI ili MI da se popenjes na neko brdo.
Manji grad, zivot je slow. manje stresa. relativno bolji traffic, bez preterano velikih guzi, kao u chicago

Pa me zanima jel neko ima nekih uskustava sa tim gradom, Jel neko zivi, jel neko zna nekog ko zivi tu, ili jel neko zna nekog ko zna nekog ko zivi u reno.
nadam se da ce ti biti lepo u Reno-u!
o nasim ljudima i kamionima te verovatno malo ko razume osim ako nije bio u slicnoj situaciji.Ja sam krace vreme vozio kamion i to za nase ljude i kapiram o cemu pricas i verujem da nisi hejter
svaka cast koliko si dugo to radio.
U Reno-u nisam bio ali sam ziveo u blizini Sakramenta i isao do jezera Taho.Kad si vec tu, provozaj se i do Kalifornije, do plaza i gradova uz more.Klima je dobra i ne brini se za takse jer ako si sposoban a verujem da jesi, mozes se svuda snaci a nisu te takse babaroga ako ti se sve drugo svidi
sve najbolje u odluci da napravis kvalitetne promene u svom zivotu!
Reply With Quote