View Single Post
  #132  
Staro 22.09.2019, 07:24
uran's Avatar
uran uran je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 21.04.2018
US lokacija: Northwest Pacific
YU lokacija: Tel Aviv, Israel
Poruke: 601
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Svenson Prikaz poruke
Hvala na podsecanju. Nisam imao nameru da se podsmevam vozacima SUV-a i onima koji moraju da se dobro osiguraju. Ovde nedostaje jedan deo price. Otisla je da kupi Tojotu Camry, a vratila se sa SUV-om. Kad se sabrala, Hjundaji je izneo isto kao Camry, ali je daleko bolji za njene potrebe.

Lizing ili kupovina auta? Sta je bolje? Secam se problema oko prodaje auta. To je veliko cimanje i nemam nameru vise da se zamaram prodajom starog auta.
Ovde je lizing puno povoljniji. Naravno, lizing ima mana, ali kome to ne smeta (kao sto meni ne smeta), mislim da treba da odabere lizing.

Mislim da na duze staze vrebaju puno veci problemi. Nakon par godina cemo da vidimo da li smo bili pametni sto smo izabrali automobile iz Koreje. Ovde ih bas ne vole, ali isti se probijaju poslednjih godina. Uostalom, kao LG. Pre je bio Gold Star i svi su ih ismevali. Danas imam samo LG monitore.

Uostalom, moj drug je prvi auto potrefio k'o lubenicu. Nije imao problema 4 godine, a kupio ga je skoro dzaba. Isti takav auto je kupio nakon sto je slupao prethodni, i sad ide cesto kod majstora.

Sto rekose jos u starom Rimu: "De gustibus non est disputandum." A nasi su na to dodali: "Lubenicu i zenu/muza, mozes samo potrefiti."
nisi mi bas sasvim jasan. Ne smeta ti leasing a kukas za kasko. Pa sta si mislio gari, da ces u Americ da isteras nov auto za koliko ? $120 Mislim kad bi Amerika tako davala brzo bi ugasili.

Ne sme ta ti ko sta vozi, o ukusima se ne rasprvlja, lubenice itd... a busis koleginicu kako si ti super prosao ?!
__________________
Ability to lift up to 50 pounds.
Reply With Quote