View Single Post
  #101  
Staro 04.11.2013, 06:24
vuxanne vuxanne je offline
Amer
 
Datum prijave: 13.10.2009
YU lokacija: Bilo kuda kiki svuda
Poruke: 1 826
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik loreley Prikaz poruke
Aha, to sam shvatila istrazujuci mogucnosti, zato se i ne bih zaletala tek tako. I zato sam i ocekivala makar opis potrebnih predznanja (a ne obavezan uslov zavrsenih odredjenih studija, kao sto je nekad bilo kod nas), cisto da ljudi mogu da se orijentisu (sta mogu da upisu, ili sta treba da nadoknade da bi mogli nesto da upisu). Kad ono, ispade da masinac moze na medicinu.

Procitala sam sve te teme koje mi nudis, pre prijave za GC (ni lutriju ne igram nespremna ). No, vidim da cu morati da kontaktiram svaki fakultet ponaosob da bih dobila detaljnije informacije, a verovatno ce i mogucnost dobijanja nekakve stipendije biti odlucujuci faktor. Sacekacu da vidim hocu li imati srece sa GC (to bi svakako bila laksa varijanta, u vise pogleda), pa direktno iz USA traziti odgovarajuce studije, ili cu ipak morati sve da odradjujem odavde i da podnesem zahtev za studentsku vizu (i da vidim kako u tom slucaju da udomim i muza, a da to ne bude ona varijanta da ima pravo da boravi ali ne i da radi, jer mi se ta kombinacija cini finansijski neizvodljivom).
Ja sam ti tako. Putem kojim se redje ide. Bez da udomim muza na neki posao...

A by tha way, ginekolog mi je arhitekta... A jeste jedan bio masinac... Ma show.
Reply With Quote