View Single Post
  #6  
Staro 31.03.2015, 23:56
Jack Sparrow Jack Sparrow je offline
Drug član
 
Datum prijave: 12.07.2012
US lokacija: Ne zna se
YU lokacija: Austrija/Srbija
Poruke: 31
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik zanesena Prikaz poruke
Pozdrav svima,
zanima me da li uspevate da stedite novac ili Vam sve ode na troskove zivota, ako uspevate kolika je ta suma?
Ja sam mislila da se nas dolazak u Obeacanu zemlju svodi na to da mozemo da ustedimo novac za npr nekretninu ili nesto mnogo manje ali koliko vidim neki vrlo obrazovani Amerikanci koji imaju i licencu za rad, ne samo da ne uspevaju da ustede nego su i u dugovima....to me navodi na duboko razmisljanje o svemu....
Uspevate ili Vi da stedite?
Ja sam ovde tek 3 meseca i ne zivim sama ali pitam se da zivim sama da li bih uspevala....

p.s. pored odgovora da li uspevate da stedite ili ne, napisite i cime se bavite...

Hvala svima
Odlicna tema,nije poenta koliko zaradjujes nego koliko mozes da ostavis sa strane posle obaveznih troskova. Recimo koliko jedan Owner operator kamiondzija moze za godinu dana da stavi u stek,recimo neracunajuci rentu za stan i koliko plati porez na kraju godine? Neka se javi neko ko zna pouzdano koliko moze da mu ostane posle godinu dana posle kupovine guma,zamena ulja i odrzavanja kamiona,mobilni,hrana i ostalo?
Reply With Quote