View Single Post
  #1  
Staro 15.06.2015, 23:23
wolf wolf je offline
Drug član
 
Datum prijave: 18.12.2009
YU lokacija: Beograd
Poruke: 92
Nepromenjeno Dental Insurance

Zdravo svima. Bila kakva informacija je dobro dosla. Stvar je sledeca, trebalo bi da ugradim 3 implanta. Ovih Dana sam se preracunavao sta da radim, da li da idem u Beograd da to sredjujem ili ovde. Za sada ovde mi je to papreno skupo. Tacnije tri implanta bi me kostalo $9000 (to je najjeftinije sto sam naso do sada) .To je ako nemas osiguranje(tacnije daju ti neki popust), ako imas onda je cena skuplja tako da na kraju ispada isto.
Razmisljao sam o raznim solucijama. Ja zivim u DMV area (Washington DC) isao bi I do druge drzave ako ima gde jeftinije. Druga solucija je Baltimore Dental School ali to mi je nekako mac sa dve ostrice. Frka mi je da mi studenti tako nesto ozbiljno rade. Odlazak u Beograd I dobar Stomatolog zvuci kao najbolja opcija ali..... Vreme sto ce mi oduzeti I rizik (komplikacija koja moze da nastane kada se vratim), nisam siguran da li da se upustam u tu avanturu. Osiguranje koje su mi nudili na poslu pokriva samo do $1500 I nisam siguran da li pokriva implante.
Bilo koji savet je Dobro dosao, pogotovo iz licnog iskustva ili neko ko je iz te branse!

Last edited by wolf; 15.06.2015 at 23:31.
Reply With Quote