Tema: Dv - 2021
View Single Post
  #3  
Staro 16.08.2019, 18:41
pablo pablo je offline
Drug član
 
Datum prijave: 01.08.2019
Poruke: 99
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Lazar90 Prikaz poruke
Sto vise zatezu to bolje za nas


Neko je na temi dv 2020 nakon izvlacenja i kolektivnog razocaranja onako kroz polu-salu rekao...nesto tipa -parafraziram sad:
-a mozda svi mi koji nismo izvuceni jednostavno saljemo lose prijavu i sistem nas diskvalifikuje pa samim tim ni ne ucestvujemo u izvlacenju-

iii nakon toga...malo sam se zamizlio...pa npr. mozda i jeste tako...devojka i ja smo se sami slikali telefonom...slike su bile korektne, ali mozda nisu dovoljno dobre...
Ima gominulu youtube video how to do it...ali Ove godine ako sam razumeo dobro ce biti noviteta...u prijavu ce se unositi podatak iz Pasosa i td...

Hajde da kada krenu prijave...u prva dva dana prodiskutujemo sta i kako se tacno popunjava. Kako tacno fotografija moze da se napravi i stavimo recimo umesto prvog posta ili ovog mog drugog to forumsko resenje i jedinstveno uputstvo sa sve linkovima sa najboljim sajtovima za kompresovanje fotografije i sl...
Ne spamujem, ali jel nije bolje otici u najblizi foto studio i dati 300 kinti za slike u digitalnoj formi + uradjene, i otkloniti bar tu sumnju da ste lose odradili slike?
Reply With Quote