Tema: Dv - 2021
View Single Post
  #9  
Staro 17.08.2019, 09:00
Lazar90's Avatar
Lazar90 Lazar90 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.01.2019
YU lokacija: Belgrade
Poruke: 143
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik dusmanic Prikaz poruke
Ja sam isto tako otisao u foto radnju na glasu da me slikaju za lutriju, rekao sta mi i kako treba objasnio sve po uputstvu. Slikala mene ona u radnji i ja vidim nesto na radi na kompu, pridjem ja kad ono ona u PS ona sredjuje sliku, cropuje i nekom cetkicom pegla detalje... Ja joj kazem da ne sme da se obradjuje slika....(ubedjuje ona mene kako je slikala 10ak ljudi i kako zna sta radi). Nista, odem ja na beli zid, smanjim rezoluciju kamere na telefonu ( na 6mp, ako se ne varam) slikam 6-7 slika na beloj pozadini i tako posaljem prijavu i izvuku nas. Eto to je dokaz da mozete sami da se slikate, nije nikakva nauka, imate onaj program za proveru fotografija koji je sasvim dovoljan. Srecno svima, pozdrav
Bravo,
Ovaj post bice dobar pocetak + iskustva sa jutjuba + uputstvo sa zvanicnog sajta.
Ne bih se obazirao previse na prekorne komentare osoba koje se ne trude da mozda najbolje razumeju situaciju i sagledaju stvari malo sire i koliko bi uputstvo novijeg datuma na nasem jeziku moglo da pomogne nasim ljudima.

Moze se reci da smo resili vec jedno pitanje, odnosno fotografiju, ostalih 15-20 cemo resiti usput.

-Ideja mi je da se pomogne pri apliciranju i nekome ko nema novca i ko ne zeli da placa agencije i foto studio ako ne mora.
Postoje pitanja koja nisu najjasnija i onima koji znaju Engleski pa smo ih razjasnjavali na forumu nekoliko puta, a kamoli nekome ko ne zna!

Mislim da je inicijativa na mestu i trazim samo pomoc onih koji su radi za ovu "akciju", a ko ne zeli...
evo odmah da vas zamolim:
-pravite se da niste procitali moje postove i svima ce biti lepo.

Nemamo potrebu ali zaista nemamo da diskujemo o trivijalnim stvarima poput da li neko ima novca za ovu zivotnu avanturu ili nema i da li neko ume da odgovori ili ne i ako me ume, da li onda ta osoba ima problema u zivotu...Mislim da takvoj vrsti rasprave nema mesta na ovom forumu, a obicno takvi zluradi komentari govore vise o osobama koje ih izgovaraju.
Dakle, ideja je takva da se napravi jedno, koncizno uputstvo novijeg datuma od koga ce profitirati i hiper-mudri i oni dijametralno suprotni od takvih !


"Ideja je početna tačka svakog bogatstva, svih uspeha, svakog materijalnog dobra, svih otkrića i izuma."
__________________
Dv 2020 x 2 prečka!
Dv 2021 x 2 stativa!
Dv 2022 x 2 promašaj!
Dv 2023 x 2 preko gola
Dv 2024 x 2 golman skida zicer
Dv 2025 x 2 ...
Reply With Quote