View Single Post
  #4  
Staro 26.02.2020, 20:13
mveruovic mveruovic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 17.09.2012
Poruke: 731
Nepromenjeno

Narucivao sam sto za sebe sto za druge 10ak puta sa ukusa balkana neke stvari, i nije losa prodavnica, cene su im jace od drugih ali daju kao besplatnu postarinu preko 100$, tako da skoro dodje na isto. S tim da ti ogranicavaju koliko mozes da narucis tegli tako da i nije besplatna postarina ali... Prvi put su zaboravili da stave neke stvari, drugi put pogresne ajvare poslali, treci put poslali fantu sa isteklim rokom trajanja, toliko su bili bezobrazni da su pokusali da obrisu datum, jos su stavili kao akcija na sajtu. Kekse i ostale stvari narucuju iz Srbije u velikim pakovanjima od tipa 30 kutija, a onda na pojedinacnim kutijama nema roka trajanja nego samo neki kod. I onda otvoris npr jafu i drobi se u prstima koliko je bajata, ili munchmallow gori od gumene bombone koliko je bajat. Vrhunac svega je kad su imali akcije ajvar bakina tajna, ladno narucim 8 tegli i posalju mi mesec i nesto dana pred istek roka trajanja. Znaci da im je na stanju bila roba bar godinu i po dana, jer gde god kupis drugde rok trajanja je 2022. Tako da treba biti pazljiv sa njima.
Ove druge "balkanske" prodavnice su jos gore. A najjace od svega je sto sam narucivao neke stvari za druge ljude Amere da probaju i neke stvari nosio za poklon i bas je bilo "divno iznenadjenje". Zato sad nema sanse vise ikad da narucim ista.
Reply With Quote