View Single Post
  #826  
Staro 14.07.2018, 22:07
ivangradjanin ivangradjanin je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.11.2017
US lokacija: Austin, TX
YU lokacija: Podgorica, MNE
Poruke: 71
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Simke Prikaz poruke
Zdravo ljudi, ja sam svoj lekarski zavrsio, ostao je poslednji korak za desetak dana
Na lekarskom kao i kod svih, bez problema..
Stigao sam malo ranije, ordinacija otvara u 9 i 15 tako da ne zurite uopste, iako zakasnite malo nije opasno, jer se sve zavrsava relativno brzo, stim sto mora da se ceka, inako procedura traje oko 10-15 minuta sve ukupno.. Prvo se daje krv, urin, i meri se tel.temperatura.. Dobija se uput za rendgen, u mom slucaju bolnica Aurora, preko puta psih. Laze Lazarevic, tamo bez guzve mozda 5 minuta cekanja na doktorku, uradi se rendgen i ceka se jedno 2 sata dok se uradi CD, za to vreme doruckujte negde.. Posle toga vracanje u Smiljanicevu, proveravanje refleksa, visina, tezina, pitanja za drogu, alkohol, operacije, bolesti.. I na kraju primanje vakcina(ko nije primio), 4500 za obe, i onda dobijas zapecaceni koverat i srecno od doktorke to je to.. Cujemo se opet, srecno svima!

Apsolutno isto

Nakon ljekarskog, sjutra dan u 09:00 u Ambasadu...uzimanje otisaka, kratak intervju sa kozulicom, zakletva .....i u 15:00 placanje viza i podignuti pasosima sa "zutim" kovertama


Kupljene karte za 26.Jul !!!

Jos nisam svjestan sta mi se desava
Reply With Quote