View Single Post
  #409  
Staro 06.06.2019, 09:52
Jablan Jablan je offline
Član
 
Datum prijave: 23.05.2019
YU lokacija: Beograd
Poruke: 22
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MilicaBB Prikaz poruke
Da da na taj broj nazovi... ako si mts imas onu akciju ino call pa nije skupo zvati Usa.. 5 din je minut
Ovako stvari stoje, nisam ih pozvao telefonom vec sam poslao dva mejla. Jedan sa ponovnim prilogom dokumenta (KCCDVDocuments@state.gov), i drugi mejl (kccdv@state.gov) sa pitanjem sta se desava sa prvim mejlom (koji sam poslao nesto ranije 29.05.) i dokumentima koja sam tada poslao, da li su u procesu obrade. Naravno na prvi sam odmah dobio "Automatic Reply from KCC DV Documents", dok drugi mej mi je stigao nesto kasnije. U drugom mejlu se zahvaljuju na mom upitu i obavstavaju me da sam u Repiy mejla trebao da dobijem i attachments. Naravno da nisam dobio atacment u Replay mejla. Pa me interesuje da li si ti dobila prilog u automatskom odgovoru.

"If there are no attachments, the auto reply explains there are no documents attached to the email. If there are attachments, the auto reply explains we received your email and are currently processing your documents. Please allow time for processing of your documents."

Dalje mi navode da ce se dokumenta obradjivati po numerickom redosedu na osnovu lutrijskog broja i da ce me obavestiti ako nesto ne dostaje ili je sve u redu. "Documents are processed in numerical order, based on lottery rank number. Once KCC has processed your documents, we will let you know if anything is missing or if we have received everything needed."

I na kraju mi navode: "Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing."

Sve mi je nesto istumbano, tako da mi nije jasno sta se desava sa dokumentima i da li je sve ok, ili da sacekam jos neko vreme.

Jos jedno pitanje da li si datum rodjenja slala uformatu (MMDDYYYY) ili (DDMMYYYY). Vidim da su na forumu komentarisali i o tim stvarima. Ja sam poslao u formatu DDMMYYYY.

Izvini na ovoliko detalja, ali cisto da se javim i objasnim sta se desava.

Pozdrav sve najbolje.
Reply With Quote