View Single Post
  #22  
Staro 09.05.2019, 15:23
Katleja Liki Katleja Liki je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 25.07.2017
US lokacija: bilo gdje
Poruke: 126
Nepromenjeno

Dobitnika sigurno ima, jer koliko sam primijetila da je od par sati prije izlaska rezultata, pa do ovog trenutka registrovano 30 novih korisnika ovog foruma, a sigurno ima medju njima dobitnika, ali se ne oglasavaju.

U odnosu na ranije, sve manje se dijelele utisci, informacije. tj, uopsteno informacije koje bi bile od koristi ostalim dobitnicima. Ovaj forum je prava riznica informacija, za ljude sa ex Ju prostora, a to ne bi bilo moguce, bez truda aktivnih forumasa, koji su nesebicno dijelili informacije, od osnivanja, pa do danasnjih dana. Mnogi pisu kako nemaju vremena da potraze odg, a on se u vecini slucajeva nalazi par postova prije postavljenog pitanja, zato cijenite tudje vrijeme, kao sto cijenite sopstveno, prvo pretrazite forum, pa onda pitajte.

Nego, da ne duzim sa ovim, jer skrenuh sa teme, zelim da kazem da je ovo sve sreca, da nekog izvuku iz prvog pokusaja, a nekog tek iz petog, sedmog, desetog, a nekog nikada... Minimalne sanse postoje dok god se prijavljujete. Mozda nikada necu biti izvucena, ali bar znam da sam pokusavala, bar dok ne pronadjem neki drugi nacin, za odlazak bilo u Usa ili neku drugu zeljenu zemlju.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
"Uspjeh je dobiti ono što želimo. Sreća je željeti ono što dobijemo." – Dejl Karnegi-
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Reply With Quote