View Single Post
  #346  
Staro 17.05.2019, 13:38
Tereza2019 Tereza2019 je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 08.08.2018
US lokacija: New Yersey
YU lokacija: Skoplje
Poruke: 121
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik MilicaBB Prikaz poruke
Drugari treba mi jedna info od vas. O ovome nisam bas razmisljla do danas 😂 ja sam se vencala nakon izvlacenja zadrzala sam svoje prezime da ne bih sad pravila komplikacije oko dokumenata jer sam se na lutriju prijavila sa svojim prezimenom, ista stvar je i oko adrese stanovanja, zivim sa suprugom kod njega ali sam i dalje prijavljena na svojoj staroj adresi, zanima me da li neko zna da li moze to da prestavlja problem, sto zivim na jednoj adresi a prijavljena sam na drugoj ( sva dokumenta su mi vezana za tu adresu ) zbog toga najvise nisam menjala. Sto se tice ds obrasca kao drugu adresu bilo je ponudjeno tamo ( optional ) dodala sam njegovu cisto da se vidi da zivimo zajedno.
MilicaBB kasno ti je sad da menjas dokumenta. Budi iskrena kao sto si i sama dala odgovor na samo pitanje da nisi menjala upravo zbog toga da su ti svi dokumenti na staroj adresi. Bice dokazivanja od vase strane kao sto su pisali vec prije forumasi koji su imali vakav slucaj kao i ti. Mnogo to zavisi od konzula na intervju on ipak odlucuje, ali mislim da nema da imas problema upravo ako budes iskrena i da budes svoja lagano samo, bez laganje i da bude sumnjivo zasto nisi to uradila prije. Zelim ti svu srecu i da sto pre vec ovo zavrsi, a sto bude dalje pricacemo kasnije kad nadam se budemo
Reply With Quote