View Single Post
  #4  
Staro 29.04.2020, 14:04
Andrew Wiggins's Avatar
Andrew Wiggins Andrew Wiggins je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 06.11.2015
US lokacija: Los Angeles
YU lokacija: Beograd
Poruke: 170
Nepromenjeno

Posto sam proputovao Ameriku (metropole istocne obale, chicago, sf i la) shvatio sam da je za mene Kalifornija najbolje mesto za zivot.
Ziveo sam i radio u NYC 5 meseci i stvarno je fenomenalan grad sa puno sadrzaja, ali su razdaljine ogromne a imati auto u NYC je skupo u smislu parkinga pa se mrcvaris svaki dan metroom po sat ipo do posla, spavas u prevozu posle posla do kuce, zime znaju biti brutalne........nekako mislim da bi poludeo tamo kroz nekoliko godina, grad prosto zna da psihicki melje ljude.
Chicago nije los ali malo je dosadan cim mrdnete van centra a da zivite u centru je jako skupo,
nema ni priblizno toliko sadrzaja kao nyc, vise je da odete ako imate porodicu, kupite kucu u predgradju (50km od centra) i zivite medju nasim seljacima
Veoma su razlikuje zapadna obala od istocne. Brze se zivi nekako na istocnoj, svi jurcaju na posao, opustenije i sporije se zivi na zapadnoj obali. Kalifornija ima neki tako dobar vajb da ne mogu recima da opisem. Ljudi su skroz drugaciji. Cini se nisu tako "hladni" kao na istocnoj. Ima tamo nesto posebno.

Inace zanimljivo je da nasih dosta ima u Milvokiju recimo.

Last edited by Andrew Wiggins; 29.04.2020 at 14:18.
Reply With Quote