View Single Post
  #1  
Staro 06.03.2012, 11:23
curlika's Avatar
curlika curlika je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 20.02.2012
US lokacija: Las Vegas, Houston, Chicago
YU lokacija: Sombor-Novi sad, Srbija
Poruke: 263
Pošalji Skype™ poruku korisniku curlika
Nepromenjeno Las Vegas, Nevada

Relativno sam nov clan na forumu tj. ovoj stranici (mada sam valjda sve zivo procitao o cemu se pisalo). Jeste da do oktobra i novih prijava za GC ima jos dosta ali kao veoma optimisticki nastrojen kandidat za GC, upoznajem sve zivo sto mi moze kopristiti za emigraciju u USA kada me bude (ne ako me budu) izvukli.
Naime, sa zenom i cerkicom od 4godine bi na prvoj destinaciji bili u Las Vegasu posto imamo tamo prijateljicu koja se udala za Amerikanca-naseg coveka poreklom. S obzirom da je ona tamo tek nesto vise od godinu dana, nije nam mogla preneti neka iskustva (tek se sad zaposlila u hotelu i rece da joj je satnica 16$), pa zato ovim putem molim neke forumase (ako ih ima), na napisu kakva iskustva imaju sa Las Vegasom. Ja nisam kompjeteras nego...diplomirani muzicar klarinetista-saksofonista i vrlo se nadam da cu naci dobar lokal za svirku a i mogao b ih predavati istrumente koje sam naveo, tako ako mi se sve posreci mogli bi ziveti i bolje od kompjuterasa.
Eto mog kratkog prredstavljanja pa se nadam da ce se neko javiti. Pozdrav svim forumasima, posevno nasim emigrantima koji su vec otisli i "bore se za zivot" na dalekoj planeti zvanoj USA.
Reply With Quote