View Single Post
  #9  
Staro 08.08.2013, 19:43
gruja.kg.srb's Avatar
gruja.kg.srb gruja.kg.srb je offline
Drug član
 
Datum prijave: 07.05.2013
US lokacija: Aurora, CO
YU lokacija: Kragujevac, Serbia
Poruke: 84
Pošalji Skype™ poruku korisniku gruja.kg.srb
Nepromenjeno

Supruga i ja smo bili 2008. u Denveru jedno mesec dana, a sada smo izvuceni za DV-2014, pa ako bog da eto i nas iduce godine u Denveru . Nama se Denver jako svideo, bili smo u periodu maj-jun, klima je bila fenomenalna, moj brat koji zivi tamo mi je potvrdio da imaju 300 sunacnih dana u godini. Ono sto se nama svidelo je da je grad nekako miran, ima puno zelenila, nema velikih guzvi u saobracaju. Zadnju informaciju koju imam je da je trenutno stopa nezaposlenosti u Denveru oko 6% tj. da je opala u zadnjih godinu dana. Sto se tice javnog prevoza kada smo mi bili 2008. nije bas bio na zavidnom nivou, ali sam dobio informaciju da se u zadnjih par godina dosta uradilo na tome. Inace Denver poseduje sve moguce sadrzaje od muzeja, zoo vrta, botanickih basti, velikog aqua parka, luna parka, sportskih sadrzaja, akvarijuma itd. Koliko sam gledao solidni stanovi se mogu iznajmiti za 550-700$ mesecno. Da napomenem jos da su tu u blizini fenomenalne planine i cuveni Aspen . Nadam se da ce ova informacija biti nekome od pomoci, i svima zelimo da sto pre pozelene i kupe kartu u jednom pravcu za Denver ili neku drugu destinaciju u USA
Reply With Quote