Tema: USA smor!
View Single Post
  #1  
Staro 22.05.2008, 15:47
Siberian's Avatar
Siberian Siberian je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: Florida - Orlando
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno USA smor!

u USA sam dosao u novembru pre nekih 6meseci, zivim sa svojom zenom u Kissimmee FL i ovom prilikom bih hteo svim srbima da se obratim za savet.

Meni je ovo sve smor i s..*.e, od kad sam ovde sve je jos gore , sem nekih stvari, Hrana nije ista kao u Beogradu, sve neki cudni ukusi nemogu da se naviknem da jedem tako, vrucina mi je vise dosadila, nemam prijatelje drugove nikog, idem u skolu al tamo svako gleda svoje dupe...dok sam ziveo u Srbiji imao sam najboljeg ortaka bili smo nerazdvojni malte ne ceo dan, sad nemam nikog ni familiju ni drugove, kad odemo naplazu se malo razveselim al i to mi se smuci jer moramo da vozimo sat ipo do plaze, planiramo da se odselimo za NJ ali meni je sve jedno najradije bih kuci da se vratim iako znam da tamo nemam nikakve buducnosti, ona me ubedjuje da ostanem a znam i kad bih se vratio cale i keva bi me osudili a kao vratio se iz amerike nista nije uradio i ti fazoni, najradije bih da sam u svojoj sobi kao pre, ja sam racunao za mene je ovde sve od nule poslove koje mogu da radim su do 10 dolara sat placeni i kad sve sracunam sa rentom i hranom osiguranjem gorivom za auto jedva da mogu da ustedim 3000dolara godisnje i to sa mojom zenom da placamo sve po pola... pa isto mi dodje u srbiji bar tamo neplacam rentu i malo jedem kuci i ustedim 2000e godisnje, ajde da kazemo ovde mogu da idem na koledz (pa da posle ocekujem bolju platu) sto nije isto kao u srbij, ali odakle da platim koledz i dok ga zavrsim platicu kao u srbiji iste te pare samo sto u srbiji dobije Bachelor Degree a ovde AA College, sta da radim ljudi pomagajte sve mi se smucilo, ocu kuci.
Reply With Quote