View Single Post
  #4  
Staro 19.03.2009, 23:24
dejancic's Avatar
dejancic dejancic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 14.05.2008
US lokacija: LA
YU lokacija: BG
Poruke: 529
Nepromenjeno

Mislim da ti je taxi najbolja opcija, ako ja u vreme kad budes isao ne budem u gradu Za sve ostalo tu je pm, pod time ne mislim da teramo jedan drugog u pm
Taxi je naravno najprakticnija opcija, ali se ne bih usudio da ti govorim cene od autobuske stanice do aerodroma posto cena moze da varira i to debelo.
Aerodrom ima svoj autobuski prevoz, meni jako blizu je njihova stanica kod opstine Novi Beograd, popularna Fontana, ali ne znam za koga je sve taj prevoz, gde su mu sve usputne stanice i da li sa njim mogu da idu JAT-ovi putnici. Mislim da bi vredelo raspitati se.
Direktna autobuska linija ti je bus 72. Taj autobus ide od Zelenog venca do aerodroma, mislim da je jos uvek tako. Jedina mana je sto bi u tom slucaju imao malu setnju do zelenog venca. Kratka relacija, ali sa impresivnim nagibom plus pretpostavljam veliki prtljag koji ces nositi jednako upala misica Ta varijanta bi te izasla manje od 100 dinara koliko je cini mi se cena GSP karte u jednom pravcu za dve zone.
Po pitanju spavanja na aerodromu stvarno ne znam nista, ali ti zbog cekiranja karata moras doci dosta rano, pa ti mozda motel i nije potreban. Ukoliko se opredelis za tu opciju drugar radi u hostelu u centru grada, pa mozemo sve srediti, mada ti je moja preporuka sinhronizacija busa do bg-a i leta, a za vremenski procep cemo se vec nekako dogovoriti
Reply With Quote