View Single Post
  #5  
Staro 20.03.2009, 02:10
D$D's Avatar
D$D D$D je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 10.09.2008
US lokacija: Chicago,Wheaton IL
Poruke: 123
Nepromenjeno

Taksi je najbolja opcija malo skuplja ali stizes na vreme\.
Naravno nemoj da naletis na nekog divljaka taksistu ima starih taksija u BGD mislim da je zuti taksi jedan od njih neka me isprave ovi iz BGD oni bolje znaju.
Drugo let koji spominjes od 7 ujutro je verovatno onaj Lufthansin za Frankfurt, a mozda i nije nije ni bitno samo znaj da ne moras da budes ujutro u 5 na aerodromu jer ces da zateknes sablasno prazan aerodrom i saltere.
To sto se tice otvaranja mislim da otvaraju saltere tek nesto oko 6 ujutro, bar je bilo tako kada sam ja isao.
Druga stvar vezana oko prtljaga vrlo bitna prtljag ne sme da prelazi 23 kg po torbi, nemoj ko ja da prodjes na sred aerodroma sam vadio stvari jer mi je koza u agenciji rekla da mogu da stavim svu kilazu u jedan kofer, jos ja isao da kupim najveci moguci kofer.
Znaci torba mora da bude max 23 kg ona sto ide u prtljag.
Max koliko moze da ide u prtljag je cini mi se 32 kg ali onda placas oko 50 Eura pretovar.
Trece ali i najvaznije pomestajte stvari o koferima znaci u svakom koferu po nesto stavite od svakog i svake garderobe , vesa, odece itd od svakog clana po nesto u koferu obavezno jer moze da ti se desi da taj tvoj kofer ne stigne u USA sa tobom ( moj slucaj),onda nedelju dana nemas garderobe dok ti ne stigne kofer,ovako ako pomesas garderobu imacete svi bar po nesto da obucete.kofere obelezite sto bolje i sa sto vecim slovima,dobro ih povezite kaisevima preko njih da se ne bi rasule stvari .
Ja sam gledao kofere u Chicagu umotane u foliju nisam mogao da verujem.
I na kraju sretan put i dobro dosao.
Reply With Quote