View Single Post
  #9  
Staro 20.03.2009, 18:55
dejancic's Avatar
dejancic dejancic je offline
Pravi "Amer"
 
Datum prijave: 14.05.2008
US lokacija: LA
YU lokacija: BG
Poruke: 529
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik Sloba_Kg Prikaz poruke
Ne bih da dajem dezinformacije ali koliko ja znam iz Beo taxija preporucuju jedinstvenu cenu do aerodroma od oko 650 din.
Informacija od pre par minuta iz Beotaksi-ja je da se pozivom na broj 970 moze rezervisati vozilo koje bi trebalo biti dostupno u roku od pet minuta. Ukoliko neko putuje do Beograda moze se rezervisati vozilo desetak minuta pre dolaska na Beogradsku autobusku stanicu. U svakom slucaju cena na relaciji autobuska stanica-aerodrom je oko 1000 dinara.
Da bi otklonili i zabunu da li je beo ili beogradski taxi, nazvao sam i Beogradski. Njihov telefon je 9801 i oni imaju akciju voznja iz bilo kog kraja grada do aerodroma je 900 dinara. Posto je land spominjao da mu je let u ranim jutarnjim casovima, pitao sam i to im nije nikakav problem, rade cele noci samo ih treba nazvati desetak minuta ranije.
Moja licna pretpostavka je da sva taxi udruzenja imaju slicnu politiku naplacivanja, izuzev divljih taksista, koji se mislim mogu izbeci pozivom taksi udruzenja i rezervisanjem vozila.
Reply With Quote