View Single Post
  #484  
Staro 29.07.2019, 20:31
Perfectionist's Avatar
Perfectionist Perfectionist je offline
Član
 
Datum prijave: 29.07.2019
US lokacija: NY
YU lokacija: Beograd
Poruke: 2
Nepromenjeno Ovakav slucaj jos niste videli!

Pozdrav svima,
Ja sam jedan od onih koji su izvuceni za 2019god. Radio sam sve po propisu.
U Februaru 2019 su mi poslali email da treba da im posaljem dokumentaciju. U martu sam poslao sve sto je trebalo i isti dan dobio onaj automatski odgovor. Mislio sam da je to to i tako sam cekao i cekao do danas.
Nazovem danas KCC i oni mi kazu da nikada nisu primili moju dokumentaciju. Ja kazem poslao sam jos u martu i primio sam automatski reply. Ona na to kaze takav mail svako dobije, ocito da niste poslali ili su vasa dokumenta bila nejasna. Ja sam stvarno poslao sve kako treba postujuci i velicinu i rezoluciju zahtevanih dokumenata. Samim tim sto su mi poslali automatski reply je dokaz da su mail i primili.
Uglavnom, Rekli su mi da sam zakasnio i da moj intervju ne moze biti zakazan. Pisao sam ponovo na oba maila i obavestili su me da je kasno za sve.
Osecam veliku nepravdu i pitam se da li za ovo postoji resenje i jeam li ja jedini na svetu kome se ovo desilo.


Case Number: 2019EU00014xxx

November 22,2017: DV-019 Submission Confiramtion: Entry Received

May 15,2018: Selected for further processing in the Diversity Visa Program

June 8 2018: Online Immigrant Visa and Alien Registration Application Form(DS-260) has been submitted .

February 4 ,2019: Email to submit electronic copies of the documents

March 15,2019: I've sent all required documents to the kccdvdocuments@state.gov email address. Subject was my case number

March 15,2019: Email that The Kentucky Consular Center (KCC) has received my email and is currently processing my documents
Reply With Quote