View Single Post
  #20  
Staro 11.09.2008, 21:50
kolja kolja je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 24.05.2008
Poruke: 118
Nepromenjeno

cista istina -bas smo se pre nekih godinu dana nasli -mi "veterani" AVGUSTOVSKE klase iz 1985 /VP 5327 Sarajevo -uglavom drustvo iz BGD-a i slatko se smejali i zezali bas na racun tih "legendarnih " pregleda kod dr.Campare -jedan nas ortak je cak prosao kroz dr.Camparin "zahvat " iako je u stacionar otisao zbog zuljeva!!(znaci nema veze morao da se skine i da istrpi "ono") ; Sad sa VB (vojna bolnica ) Sarajevo je bila malo "ozbiljnija" prica-tamo sam "zaglavio" posle nekog terena (imali smo logorovanje 1986 u "snegu" sto se kaze blizu KUPRESA u BIH) gde sam imao "cast" da se "druzim " sa buducom plejadom Haskih optuzenika sa sve tri zaracene strane YU ratova 91-95;dakle stigao sam u VB SA sa temperaturom koju nisu mogli da "sruse " -bacili su me na intenzivnu terapiju penicilinom (3X DNEVNO!!!) -sad procedura za dobijanje inekcija je bila ovakva -dodjes u ambulantu i skines samo donji deo pizdame i gace i cekas u redu sa otprilike oko 10 tak slicnih "slucajeva "-tu su bili "medicinski bratovi "nije bilo sestara inace bi nas pojeo blam -ali tu sad ima "catch"(sto bi rekli braca ameri) morao si da se popnes na neki kao stepenik i grudima legnes preko kreveta (nesto kao jarac za preskakanje u sali za fizicko)tako da ti "guza " strci jedno metar u vazduh i onda "med. brat " polako sa gustom protrlja mesto za inekciju a drugi "brat" ti rokne iz sve snage penicilin -sve to pred ostalim pacijentima i naravno otvorenim vratima ambulante -naravno podrazumeva se da nije bilo nikakvog paravana ili zavese da te sakrije cak sta vise bio si LEDJIMA OKRENUT VRATIMA a tu je uvek bilo civila /rodbine koja je obilazila civilne bolesnike koji su se lecili u drugom krilu VB-a; -A da najvaznije od svega je da su ovi "med. bratovi" bili "third sex ekipa" ili " hot braca "(ne rodjena ) te su ovaj "posao" prosto "obozavali ";I tako 10 dana X3 puta dnevno ;LUDILOnisam hteo da napustim JNA al me oterase
Reply With Quote