Tema: Ds260 - 2020
View Single Post
  #15  
Staro 12.05.2019, 11:06
neus neus je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 26.02.2019
US lokacija: NYC/NJ
YU lokacija: Crna Gora
Poruke: 222
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik uran Prikaz poruke
cestitam dusmanic to je taj rad



pa s obzirom da ti je broj 46K i da u zadnju deceniju mozda nije niko prosao sa tim brojem pretpostavicemo da je samo u domenu teorije da dodjes na red.

Zato mislim da prihvatis poundu od faxa i kreni za USA. Kad te prime tebi ce biti dodeljen neko iz administracije da vodi tvoj slucaj. E pre nego sto krenu da ti prave dokumente za vizu preko SEVIS-a bilo J1 ili F1 ti im reci da postoji mogucnost da dobijes GC tokom sledece godine i samo ih pitaj da ti provere da li postoji mogucnost promene iz tog tvog buduceg statusa u GC.

Ako ne znaju za odgovor ti onda angazuj nekog advokata da ipak eto, ostavis i tu mogucnost. Ja mislim da to moze, ali ipak proveri.
F1 viza je u pitanju tako da mislim da ne bi trebalo da imam problem sa promjenom statusa. Svakako, ne bih isao na tu AOS opciju nego ako budem imao ikakve sanse, slao bi DS260 sa zahtjevom za consular processing, upravo zbog tako visokog broja.

Plan je svakako sada da se fokusiram na studentsku vizu, pa ako bude sta od ovog - bude. Znacemo vise iduce godine. Izvuceno je bas puno ljudi sa visokim brojevima (prijavljuju cak i neke sa 60k) tako da nikad se ne zna
Reply With Quote