View Single Post
  #479  
Staro 11.07.2019, 10:26
ns91ns ns91ns je offline
Član
 
Datum prijave: 07.04.2019
Poruke: 5
Nepromenjeno

Pozdrav svima sa foruma! Eto da se pohvalim da je kao i sa vecinom dobitnika sve proslo u redu...
9og jula u 11h imao sam zakazan intervju... Ulazak malo ranije, svi vrlo ljubazni i prijatni. Salter 1,2,3, sve redovno. Treme jeste bilo malo, ali zaista nema potrebe ni za toliko. Iskreno meni se potkrala jedna veoma glupa greska u ds-u (majcino devojacko prezime), primetio sam je jos pre, ali nisam otkljucavao ds, jednostavno sam poneo njen izvod iz maticne knjige rodjenih i napomenuo to i apsolutno nisu imali problem s tim, niti su ga uzeli. Da li su ispravili, to cu jos videti... Iako sam bio na w&t, na j1 vizi, nisu me slali na dodatnu proveru, 2,3x mi je u toku razgovora cestitao i rekao da je sa dokumentima i sa mnom sve u redu. Vezano za to me je samo pitao, da li sam prvi put u ambasadi i da li prvi put apliciram za neku vizu... Od pitanja jos, sta planiram sad, koji fakultet imam i kad sam ga zavrsio, i da li sam ziveo negde sem u Srbiji...
Ono sto moze jos da bude korisno nekom je sledece... Poneo sam ssn i ds sa j1 vize iz 2015te i na 1om salteru nas covek koji radi, rekao mi je da ce mi biti isti socijalni broj, da ga ponesem, samo da ce sa te kartice obrisati ono sto pise da vazi samo uz stari ds do isteka j1 vize... Sto se tice mog engleskog nije savrsen, pa ako se neko dodatno nervira i zbog toga nema potrebe. Sve je proslo brzo, i svako pitanje je odgovoreno sa recenicom, dve... Nema potrebe za tremom.
To je to. Sinoc mi je status promenjen u ISSUED, danas ocekujem dokumenta i pasos sa vizom u NSu. Karta je vec rezervisana za 20ti jul.
Hvala svima na korisnim informacijama. Cestitam svima koji su dobili i srecno svima koji cekaju intervju i igraju lutriju!
Reply With Quote