View Single Post
  #7  
Staro 19.10.2017, 11:40
Vani Vani je offline
Drug član
 
Datum prijave: 03.05.2017
Poruke: 36
Nepromenjeno

Narode od skora sam ovde na sajtu i nisam imao prilike bas nesto da pisem i slicno, zavrsavao fax, radio svasta nesto tako da s vremena na vreme bacim pogled... elem zeleo bih da vam kazem i svoju iskustvoe za viziranja


Intervju mi je bio zakazan za 18.Oktobar , tacnije juce u 8:30 i sve sam zavrsio do 15 do 10... bas brzo, elem, dosao sam oko oko 8:20 prisao covek i zo bezbedjenja i pitao koja vrsta vize rekoh useljenicka i kad imam zakazan intervju kaze sacekaj, posle par minuta dosao do mene i pustio me unutra, prosao kontrolnu sobu sve ok... uputio se ka glavna vrata gde se sve i desava u drugoj zgradi, tu dobio broj trocireni jedini sam bio do 9:20 za useljenicku, prvo su me pozvali da dostavim dokumnta covek bas fin, smiren, druzeljubiv je uzeo sva dokunta i poceo da ih redja posto je video da je sve tu, pitao me kada sam diplomirao, sta sve , kako sam smrsao jer sam za god dana izgubio 15kg, i t to... posle sam isao da platim 330 dolara... zar==tim su mi rekli bices pozvan za racun, 20 min kasnije dosao jos jedan par ali za useljenicku poslovu vizu muz je dobio posao u kaliforniji , i opet su me pozvali na salter 4 ili 5 opet muskarac, zakletva, onda me pitao jesam diplomiroa zavrsio sve, kada sam isao u Ameriku jer sam bio kao j1, rekoh 2015, da li sam ziveo negde van Srbije rekoh ne i kaze cestitam vasa viza je dozvoljena... vratio se opet me prozvali vratili original dokumenta i za par dana mi dolaze pasosi u dhl tacnije moracu njih da zivem da vidim i tj to
Nisam vreorao da je formalnost i samo opusteno bez tenzije, osmeh na licu i bice sve ok... e sad trazim smestaj , posao ludilo je bas i tenzija pa cemo videti gde cu i na koje mesto otici na kraju