View Single Post
  #8  
Staro 20.10.2017, 22:42
Tea900 Tea900 je offline
Član
 
Datum prijave: 09.09.2017
Poruke: 21
Smile

Zdravo svima. Evo i mi smo pozelenili Izvucen je bio moj momak. DS poslao nekad pocetkom juna. Vjencanje zakazali za 27.08, u medjuvremenu nam stize mail za intervju koji je zakazan za 02.10. 2017. Ja sve uspijem da stignem da povadim dokumente, ljekarski sve zavrsimo, nazovemo ambasadu kako bi nam otkljucali da u DS-u doda mene, ali oni govore kako ne mogu otkljucati prije 01.10.2017 jer tek tad krece nova fiskalna godina, kazu nam da ne dolazimo 02.10 vec da ih tad pozovemo kako bi nam otkljucali. Sve to odradimo i intervju nam ponovo zakazu za 16.10. Ljubaznost na visokom nivou, sve je proslo super. Predali dokumente(moj suprug nije imao ovjerenu kopiju diplome ali to nije bio problem oni su je tamo kopirali i ovjerili), cak smo nesto i u DS krivo popunili ali ni to nije bio problem ona je usla i ispravila. Razgovor sa konzulom opusten. Gdje idemo, sta planiramo, kako smo se upoznali i to je to. Mi smo bili prosle godine na work and travel programu i rekao je kako je to super sto vec znamo gdje cemo i sto cemo imati poslove. Uglavnom, najvaznije je da vam je dokumentacija uredna, ostalo je formalnost. Srecno svima, ako neko ima neko pitanje neka slobodno pise ! Pozdrav