View Single Post
  #15  
Staro 06.02.2018, 17:19
johnywalker johnywalker je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 03.05.2014
Poruke: 388
Nepromenjeno

Citat:
Prvobitno poslao korisnik johnny_nyc Prikaz poruke
Kao sto je Voja rekao svatko tko moze mora doci i probati i ne ici za time sta netko napise na forumu, svacije iskustvo i vidjenje Amerike je drugacije.

Moje osobno iskustvo nakon tri godine ovdje je da se u Hrvatsku vracam samo za godisnji a mozda ni tada. Da se radi radi se, da se ne sjedi po kavama ne sjedi ali to me nije privlacilo ni doma, ja sam radio doma za austrijsku kompaniju i vjerujte mi tamo nisam radio nista manje nego ovdje. Razlika je u tome sta me ovdje vise cijene i bolje plate, mozes si priustiti da otputujes dva tri puta godisnje, mozes ustediti...daleko od toga da je ovo savrsen sistem i da je sve med i mlijeko ali je svakako puno bolji nego onaj doma.

Isto tako moram reci da smo mi imali jako puno srece pri pronalasku poslova i na tome smo zahvalni. Amerika nije za svakoga ali tko se uspije snaci mislim da moze zivjeti lijepi zivot ovdje.
Slažem se u potpunosti sa tobom. U poređenju sa HR, BiH, SRB, život u Americi je puno bolji i kvalitetniji. Isto tako potpuno si u pravu kada kažeš da se može živjeti lijepo ako se uspiješ snaći.

Ja sam svoje lično iskustvo poredio sa stanjem i kvalitetom života u Njemačkoj i više mi se sviđa u Njemačkoj. Da sam kojim slučajem morao birati BiH ili SAD, naravno da se ne bi nikada ni vratio.
Reply With Quote