Tema: USA smor!
View Single Post
  #3  
Staro 23.05.2008, 14:14
Siberian's Avatar
Siberian Siberian je offline
Drug član
 
Datum prijave: 16.05.2008
US lokacija: Florida - Orlando
YU lokacija: Beograd Srbija
Poruke: 94
Nepromenjeno

Hvala na dobrim savetima (big BraTe Milose)

Ovde nema ni mrvce srpske hrane, sve meksicki, brazilski, uglavnom Latino restorani (a i prodavnice isto tako) Ovo za skolu ja sam rekao da za pare koje ces ovde da platis za AA degree za isto vreme i pare moze da se zavrsi Bachelor Degree U srbiji i to na prestiznom fax-u...
E sad ovako, dobre strane Amerike tacnije Floride:

Okean (nije more) je uvek dostupan sto je bitna razlika od Ade Ciganlije i prljavih bazena na Kostunjaku i Banjici...nacin na koji se oblacis (kupujes krpe)
je totalno drukciji od onog u Srbiji, nema vise kineza i buvljaka, mada ima i ovde buvljak sam sto se zove BellsGuess,CK,DKNY,QuickSilver,Oneil nisam mogao ni da zamislim u srbiji.
Ljudi:
Svi te postuju pa da si i onaj homless sto prosi kod semafora, sto je VELIKA razlika u Srbiji, kad udjes u neki butik radnju mozes da probas stvari gledas pipas!Sto je VELIKA VELika razlika sa Srbijom
Nemas brigu o glupavim srpskim pandurima da te zaustave i smaraju, ovde i ako te zaustave, uvek imaju dobar razlog i postuju te kad pricaju stobom a ne ko nasi (btw bili smo zaustavljeni zato sto smo zaboravili da platimo registraciju za auto, nista samo nam je dao opomenu (bez kazne) na 7dana i da za to vreme platimo)
Edukacioni system je (bar po meni) mnogo bolji, nije bogatiji ali je precizniji i bolji, sto ti daje mogucnost da lako i brzo napredujes.
Toliko...
Reply With Quote