Tema: USA smor!
View Single Post
  #4  
Staro 23.05.2008, 23:07
Lucky Lucky je offline
Stari vuk
 
Datum prijave: 15.11.2005
US lokacija: Tampa Bay,FL
YU lokacija: Srbija
Poruke: 205
Nepromenjeno

Siberian(komsija),

Evo da i ja napisem koju na ovu temu.Donekle te razumem kako se osecas i mogu da ti potvrdim da smo svi prosli kroz tu pricu.S druge strane s obzirom da si dosao u pre nekih 7 meseci,ako se ne varam,mozda bi ti malo strpljenja dobro doslo bar dok se ne savlada taj kulturni sok.Iskreno receno ja sa na neke stvari jos nisam navikao npr da svugde moras kolima i da svako zivi u nekoj svojoj maloj tvrdjavi.Veelika prednost Floride jeste okean i plaze tako da ako vec zivis ovde bezveze je ziveti u unutrasnjosti.Sto se nasih ljudi tice ovde ih ima i previse a to ti je na samo sat i po voznje od tebe.Takodje ima i bar 5 prodavnica sa nasom hranom,kafane i poslasticare.....
Odlican je savet koji ti je dao Milos za odlazak u Srbiju na odmor jer veruj mi ja sam po sletanju aviona na aerodrom u Tampi(a bili smo kuci posle tacno godinu dana),rekao zeni:
"Stigli smo kuci" ne znam ni sam zasto i ako mi je u Srbiji mnogo dragih ljudi...valjda sam se nesvesno navikao na tu cinjenicu.
Tesko da u Srbiji mozes da ustedis neki novac ako hoces da odrzis standard zivota koji je ovde.
Selidba u veci grad (u bilo koji State) je za vas pravo resenje.
Reply With Quote