View Single Post
  #1  
Staro 26.01.2016, 20:17
GrujaSM's Avatar
GrujaSM GrujaSM je offline
Član
 
Datum prijave: 20.09.2015
US lokacija: Nadamo se,Chicago,Illinois
YU lokacija: Sremska Mitrovica/Novi Sad
Poruke: 2
Nepromenjeno Lutrija za Zelenu Kartu DV-2018 Prijavljivanje

Pozdrav svima, znam da je rano za ovakvu temu,ali eto odlucio sam da je pokrenem.Prvo da se predstavim, moja devojka i ja planiramo da odemo u USA, mada tamo nemamo nikog osim par poznanika nasih roditelja, grad u koji planiramo da odemo je Chicago.Iz razloga da tamo nemamo nikog pokrecem temu kako bi upoznali jos nekgog ko planira da konkurise za DV-2018 i mozda ostvarimo kontakt pa se zajedno otisnemo u "beli svet". Devojka zavrsava Medicinski fakultet dok sam ja hemicar po zanimanju tacnije farmaceutski tehnolog sad koliko je to zanimanje zastupljeno u Americi ne znam (kod nas skoro nikako), mada ako Bog da i budemo izvuceni i odemo preko radili bi sta god samo da uspemo, jer ovde kod nas je situacija sve teza i teza. Takodje ako budemo imali srece i dodje vreme za to svaka pomoc i savet ce nam dobro doci, sto se kaze nema loseg saveta, a i vecina su besplatni . I naravno zelim svima koji su trenutno uprocesu za DV-2017 puno srece, a nama koji cemo tek ucestvovati u lutriji isto puno srece, ali i strpljenja.
Reply With Quote